18 травня в Харкові пройдуть змагання «Ігри героїв»

18 травня о 14:00 в Харкові на площі Свободи, поряд із наметом «Все для перемоги!» відбудуться змагання «Ігри героїв» – змагання, що покликані продемонструвати: в житті є місце для перемог над собою.

   

«Ігри Героїв» вже втретє відбудуться в Харкові. До 20 ветеранів АТО з різних міст України, важки поранення яких призвели до інвалідності, приїжджають до Харкова на товариську зустріч з побратимами, щоб продемонструвати свій незламний дух.

Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати всім, що можна жити повноцінним життям і з інвалідністю, а також продемонструвати всім глядачам можливості сили волі.

До ветеранів цього річ приєднаються і вихованці школи-інтернату для дітей з інвалідністю, які будуть танцювати, співати, виконувати акробатичні етюди.

А на завершенні заходу наших героїв і всіх глядачів привітають концертом

  • Оксана Муха – переможниця конкурсу “Голос Країни” цього року
  • Іван Ганзера – переможець першого конкурсу “Голос Країни”
  • Люцина Хворост – Лауреат І премії Першого міжнародного конкурсу виконавців українського романсу імені Квітки Цісик (2011)

 

Цього року «Ігри героїв» очолює Роман Линдов – молодий чоловік, що отримав поранення (втратив кисть руки та отримав опік 30% поверхні тіла) під час Майдану взимку 2013/2014 р., а тепер став найсильнішим адаптивним кросфіт атлетом України.

 

“Ігри героїв” – волонтерський проект. Підготовкой спортсменів займаються декілька залів по Україні – в Харкові, Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові. Всі тренери працюють на безоплатній основі.

 

«Наша мета – допомогти ветеранам та цивільним зберегти віру в себе, в свої сили, та продемонструвати всім іншим: відсутність кінцівки – це не відсутність сили духу, це лише виклик», – розповідає керівник проекту в Харкові, керівник напряму реабілітаційної допомоги пораненим БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» Олександр Гончаров.

 

Тож, організатори запрошують прийти 18 травня о 14:00 на майдан Свободи та підтримати героїв, бо саме підтримка друзів, всього народу України дає сили для життя, надихає на вирішення найскладніших завдань.

 

Ігри героїв (англ. Games Heroes) —  спортивні змагання ветеранів з інвалідністю. Ігри були започатковані в США, а з 21 травня 2016 року проводяться і серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з інвалідністю. Головна мета «Ігор героїв» — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення.

=========

Організатори змагань в Харкові – БО «Благодійний фонд «Харків з тобою»

Співорганізатори і партнери заходу:

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ Національно-патріотичного виховання Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, КУ “Харківський обласний центр молоді”

БО «Благодійний фонд «Нікс Фаундейшн», Медичний Центр Здоров‘я, Сучасний центр швейцарської стоматології «МістоДент», Постачальник спортивного обладнання «Інтер Атлетика», ТРЦ «Французский бульвар», Готель «Харків», Мережа ресторанів «Мафія», Туристична компанія “Оберіг-тур”, ГО “Астерикс”

Посилання на захід у фейсбуці

Фотографії з минулорічних змагань