“Харків житиме!” – це проєкт, який допомагає роботі закладам, що забезпечують життя мешканців Харкова і області.

  • Харків житиме - допомога ДСНС
  • Харків житиме - допомога швидким
  • Харків жииме - допомога лікарням

Починаючи з 24 лютого 2022 року наше місто зазнає ворожі обстріли, авіа- та ракетні удари; частина області опинилась під окупацією ворога. Але Харків, який отримав «прізвище» Залізобетон, веде активний спротив діям ворожої армії, і в цьому є велика заслуга харківських волонтерів, які активно допомагають мешканцям міста, захисникам міста. ЗСУ разом із ТрО, НГУ, іншими структурними підрозділами поступово звільнюють територію області та сусідніх областей від ворожої навали; рятувальні частини ДСНС не тільки займаються тушінням пожеж, але й розбирають завали зруйнованих будівель, розмінують території разом із військовими частинами, рятують життя мирних мешканців.

Благодійний Фонд “Харків з тобою” вирішив підтримати інфраструктурні підрозділи Слобожанщини, аби Харків жив та розвивався.

Проєкт підтримано Міжнародним Фондом “Відродження”.

БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» працює з листопада 2014 року, і ні на день не зупиняла своєї діяльності. Навіть 24-го лютого ми зробити проплату апаратів зовнішньої фіксації, і далі продовжили робити закупівлі ТМЦ, доставки гуманітарної та благодійної допомоги, продуктів харчування, тощо.

Наша організація надає допомогу у вигляді

  • засобів особистої гігієни, продуктів харчування, включаючи дитяче харчування;
  • засоби зв’язку, індивідуального захисту;
  • медичне обладнання, спеціальне обладнання для пошукової служби та служби гуманітарного розмінування (ДСНС),
  • підтримка кінологічних служб ДСНС, частин МВС, прикордонної служби ДПСУ;
  • оплата палива для волонтерських машин, доставка гуманітарних вантажів, міжміські (по Україні, по області, міжміські, міжрегіональні);
  • надання гуманітарної допомоги мешканцям Харківської та сусідніх областей та тимчасово переміщеним особам адресно та завдяки співпраці з керівництвом районних рад, ОТГ, ХОВА.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Міжнародний фонд  «Відродження» – одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів, до реалізації яких долучилися понад 60 тисяч активістів та організацій  України на суму понад 200 мільйонів доларів США. 

Сайт: www.irf.ua 

Facebook: www.fb.com/irf.ukraine

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.