5 липня 2016р. м. Слов’янськ (Донецька обл.)

Ми вітаємо з днем визволення міста Службу порятунку м.Славянск та області.

slov'jans'k-mns-3909

Сьогодні у м.Славянськ приїхав Президент України Петро Порошенко і …музбат «Help army». Ми знали про візит Президента, а чи знає він про… існування музбата 😉 «Help army» ? 😉

Ми приїжджали з однією місією привітати Слов’янськ з річницею визволення… Не знаю чи співав Президент (сподіваюсь він розуміє гумор), а ми (від імені всієї України) передавали, майже, президентські вітання справжнім Героям-рятівникам. Вперше ми дякували хлопslov'jans'k-mns-3916цям зі Служби порятунку (МЧС). Вони і вдень, і вночі ризикують життям рятуючи наші. Вони в вогонь, у воду… – заради наших життів. Вони ті, хто, навіть коли закінчиться війна, будуть продовжувати рятувати наші життя. Тому, сьогодні, ми ТУТ – м.Слов’янськ, Служба порятунку міста та області.

Сподіваюсь, що наші щирі слова, наші пісні зачепили…. НІ. Зігріли серця залізних хлопців – справжніх Героїв.  Дякуємо Вам, хлопці, за вашу мужність, силу, витримку… за ВСЕ, що ви робите, щоб врятувати наші життя.

З повагою до вас, Олександр Гончаров, Ваня Ганзера, Неля Каблучка, Костянтин Кукушкін, Ігор Обидєнніков, Олександр Поляков, Артем Петренко, Вадим Фаріон, Анжела Денисенко.

 

І знов ця зустріч відбулася за підтримки БФ «Харків з тобою!» і за ініціативи волонтерки з Києва Марини Квітки.

slov'jans'k-mns-4052

P.S.: Нові враження, нові друзі – результат співпраці волонтерів України – НОВА Україна!!!

Бажаючі можуть скористатися посиланням світлини концерту та зберегти собі на компьютер фотографії які Вам сподобаються.