Харківський проект БО “Благодійний фонд “Харків з тобою!” – благодійний концерт “ДОПОМОЖЕМО ПОРАНЕНИМ!” – 29.09.2015

Столько пережитых эмоций, недосыпов, творческих поисков…, что ловишь себя на мысли “невозможно сказать словами ТО, ЧТО хочет сказать сердце…”. Поэтому в ритме сердца…:

Вот и завершился благотворительный концерт “Допоможи пораненим”. Такое чувство, что на следующий день должно было быть ВТОРОЕ отделение концерта… Не хотелось расставаться ни со зрителем, ни с нашим “музыкальным батальончиком”!!!

  1. Полный зал! В зал были приглашены: пограничники и киборги, бойцы добробольческих батальонов и Национальная Гвардия Украины (в/ч 3017 и в/ч 3005), ЗСУ (92-га ОМБ) … – те кто отдаёт СВОИ жизни ради НАШИХ!!! Мы пригласили и поздравили с годовщиной врачей военного госпиталя Харьковского горнизона (которому в этот день исполнилось 140 лет…) … Зал оказался маленьким… НАС было бы больше… !!!
  2. Мы почтили память минутой молчанья 69 погибших (в боевых действиях) харьковчан… (официальная информация на сентябрь 2015г) Герои не умирают!!! … есть без вести пропавшие… Мы надеемся!!! …
  3. Концерт-Віра. Концерт-надія. Концерт-шана-гідність-честь. …Відбувся… Ми дякували на концерті і будемо дякувати-дякувати-дякувати: Кожному артисту, який підтримує наших захисників на передовій. Кожному волонтеру, який недосипаючи ночей, підтримує армію. Кожному лікарю, який не має нормованого графіку роботи, бо цілодобово рятує життя пораненим. Кожному присутньому у залі ККЗ «Україна» усім тим, хто прийшов 29.09.2015 р, щоб поділитися часточкою свого добра з пораненими бійцями.
  4. Ми щиро дякуємо за підтримку проекту: Харківській обласній державній адміністрації та особисто голові Харківської обласної адміністрації Райніну Ігорю Львовичу, раднику голови обласної державної адміністрації Стороженко Серію Михайловичу, Департаменту освіти і науки ХОДА та особисто Бабічеву Анатолію Валерійовичу, вищим навчальним закладам м.Харкова, Харківській міській раді, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, та особисто директору департаменту Костянтину Лобойченко. Висловлюємо слова вдячності адміністрації та всім співробітникам кіно-концертної зали «Україна» (особисто і особливо – директору ККЗ “Україна” – Леоновій Альоні Іванівні) за теплий прийом, ресторану «Мафія» за смачний прийом наших артистів, готелю «Харків» – за затишний.
  5. Від слів вдячності нашим артистам не втримався Міжнародний департамент Захисту прав та свобод людини «СВІТ» на чолі з Гордієнком Юрієм Миколайовичем, який нагородив наших артистів грамотами.
  6. Арт-склад концерту щиросердно дарував глядачам-НЕБАЙДУЖИМ харків’янам (та гостям нашого міста) свої таланти, свою любов до неньки України і свою турботу про наших хлопців – захисників країни. Ми дуже хвилювалися. Ми дуже старалися. І… Зал щиро вітав наш склад “музичного батальойончика”: харківський композитор, автор, виконавець Борис Севастьянов (його авторські пісні звучали, як в оригінальному виконання, так і були використані для відео-роліку, пролога концерту); переможець всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів, переможець конкурсу «Діяч культури та мистецтв» у номінації «Успішна жінка Полтавщини-2015» – Неля Каблучка (із вихованцями – вокальний колектив “Зоряний дощ” та хореографічний колектив “Гранд”); переможець конкурсу проекту «Голос країни» – Ваня Ганзера; переможець телепроекту «Х-фактор» Дмитро Бабак, фіналісти телепроекту «Х-фактор» – гурт «Тріода»; фіналіст телепроекту «Україна має талант!» – Олександр Кварта (з чарівною жінкою – Ольгою Квартою, професійним дитячо-юнацьким міліцейськийм театром “Діти майбутнього” при ГУМВС України в Харківській області і колективом “Кіндер-мікс шоу”); переможці ТВ-шоу «Україна має талант» – гурт “Лісапетний батальон”.
  7. Хто організував це Свято Небайдужих людей? Наша патріотична Благодійна організація “БФ “Харків з тобою”. Олександр Гончаров и Адрій Шейнін – патронати нашого проекту. … Звукачі й режисери, відеооператори й фотографи, корреспонденти и телевізіонщики, охрана зали (наша міліция і ще дехто… 😉 …), ініціатори й генератори ідеї… А ще ВСІ ВИ – звичайні добрі харків’яни: той, хто купив на концерт білети для бійців (Наприклад, Неля Фурсова – “сама не зможу бути на концерті, але дуже хочу, щоб хлопці відпочили…!”)… І таких харків’ян було багато. ..!!! Як же здорово!!! Так тепло на душі…
  8. …Харків – це Україна!!! Харків – місто небайдужих людей!!! 
  9. Нехай одужують наші хлопці!!! МИРУ НАМ УСІМ!!!

По ссылке другие материалы о том как прошёл концерт «Поможем раненым» и как расходуются собранные средства в результате акции благотворительный концерт в Харькове 29 сентября.