logoШановні добродії!

Дякуємо всім хто взяв участь у акції звіт за результатами і інформація про те як пройшла акція за посиланням  http://kharkiv-with-you.org/dopomozemo-poranenym/otchyot/

Просимо Вас долучитися до Благодійної акції “ДОПОМОЖЕМО ПОРАНЕНИМ”, яка проводиться Благодійним Фондом «Харків з тобою» в вересні 2015 р. Покажемо, що Харків – місто благодійників!

В рамках цієї акції відбувається збір коштів на лікування бійців, а також на придбання ліків та медичного обладнення. Фіналом акції буде концерт, який відбудеться 29.09.2015 р. у ККЗ «Україна».

У концерті приймуть участь: Гурт «Лісапетний батальйон» (переможець конкурсу «Україна має талант»), Дмитро Бабак (переможець конкурсу «Х-фактор»), гурт «Тріода» (фіналіст конкурсу «Х-фактор»), Іван Ганзера (перший переможець конкурсу «Голос країни»), Олександр Кварта (фіналіст конкурсу «Україна має талант», заслужений артист Слобожанщини), Неля Каблучка (переможець вокальних конкурсів) та Борис Севастьянов.

Докладніше про наших виконавців Ви маєте змогу прочитати нижче.

Всі артисти дали згоду виступити БЕЗКОШТОВНО. Щиро дякуємо їм!
А наступного дня відбудеться концерт в зоні проведення АТО – для наших захисників та місцевих мешканців.

Кошти, які будуть зібрані під час Благодійної акції та за рахунок продажу квитків на Благодійний концерт, будуть спрямовані на реабілітацію інвалідів АТО, закупівлю ліків та медичного обладнання.

Звіти про витрачання коштів будуть оприлюднені на нашому сайті та на сторінці у FaceBook (https://www.facebook.com/kharkiv.with.you). Слідкуйте за нашими звітами!

Спеціально для цього заходу ми відкрили окремий рахунок, на який приймаємо допомогу та за який будемо окремо звітувати:

БО «Благодійний фонд «Харків з тобою», код ЄДРПОУ 39488268
р/р 26007052344899 в  Харківській філії ПАО КБ ПриватБанк, МФО 351533
(для підприємств даємо лист та копії документів Фонду)

А також картка ПриватБанку: 5169 3305 0545 6217

Просимо Вас долучитися до нашої Акції та допомогти лікувати хлопців, які боронили наш спокій та проливали свою кров за неньку Україну.

Взяти участь в Акції Ви можете прямо зараз – перерахувати кошти для допомоги пораненим на наші рахунки. А починаючи з середи, 09 вересня 2015 р., у касах ККЗ “УКРАЇНА” та на сайтах internet-bilet.ua та karabas.com будуть доступні квітки на наш Благодійний концерт.

Докладно про наших артистів:

лисапетгурт «Лісапетний батальйон» (переможець конкурсу «Україна має талант»). “Лісапетний батальйон” – це не просто музичний колектив, це Life Style))) і задає ритми цьому стилю засновник, керівник, автор музики і текстів, і просто ікона української жінки – Наталья Фаліон. Лісапетний Батальйон, насправді, це збірна з двох народних колективів “Забава” і “Бабене Літо” якими вже 20 років керує Наталья! І зроблено це було спеціально для проекту “Україна має талант-5”. Всі учасниці цих проектів звичайні сільські жителі у яких вдома: господарство, сім’ї, турбота і робота. Саме по цьому Наталія набрала в свій батальйон, напевно самих самовідданих або, скоріше, тих, кого з дому чоловіки відпустили в загребущі лапи шоу бізнесу)). Ну, а ви запитаєте, чому саме “Лісапетний Батальйон”, так тут все просто – назва обрана на честь першого супер хіта Наталії Фаліон “Лісапет”. Ось такий от Батальйон!!!

BabakДмитро Бабак (переможець конкурсу «Х-фактор»). Дмитро Бабак – з міста Петровське (Луганська область), що вже говорить про те, що хлопцеві було непросто. Та й перемога в шоу “Х-Фактор” далася йому дуже нелегко. За сім прямих ефірів він примудрився двічі побувати в номінаціях на вибування, “поборотися за життя” і все ж пройти далі. Грати на гітарі, яку подарувала бабуся, навчився будучи студентом Петровського професійного ліцею (має диплом автослюсаря). Потім співав у місцевому вокально-інструментальному ансамблі “Задзеркалля”. Зараз студент 5-го курсу Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка (інститут культури і мистецтв, спеціальність “естрадний вокал”). Дмитро Бабак висловив бажання приймати участь у проекті “Музичний батальон” групи волонтерів HELP ARMY та БФ “Харків з тобою”.

триодагурт «Тріода» (фіналіст конкурсу «Х-фактор»). Чоловіче вокальне тріо «Тріода» у складі: Андрія Гамбаля, Володимира Рибака та Андрія Липко. Виступи гурту вражають красивим триголосим вокалом, щирою душею та справжньою українською харизмою. Фіналісти «Х-Фактору», котрі зламали всі стереотипи вокальних шоу і довели, що українські пісні та справжній талант допоможуть досягти успіху в сучасному шоу-бізнесі. Гурт “Тріода” приймає участь у проекті “Музичний батальйон” групи волонтерів HELP ARMY та БФ “Харків з тобою”.

ганзераІван Ганзера (перший переможець конкурсу «Голос країни»). Іван Ганзера народився в Харківській області Боровського р-н. в селі Калинове. Інтерес до музики майбутній співак почав проявляти ще з дитинства, і батьки прийняли рішення віддати Івана в музичну школу, в якій він займався по класу акордеона. Влітку 2011 року Іван прийняв участь у проекті “Голос країни”. До Івана обернулися всі 4 тренера, але вибір музиканта припав на Діану Арбеніну. Пройшовши через усі етапи проекту, придбавши натовпи шанувальників, 11 вересня 2011 р. Іван Ганзера став переможцем і отримав у нагороду контракт з «Universal Music». В рамках цієї співпраці в 2012 році побачив світ дебютний альбом Івана Ганзери під назвою «Я не можу тебе втрачати». Взимку 2013 року артист почав співпрацювати з унікальним автором української пісні Миколою Янченко, який в народі носить звання «народного кума України». У результаті Ганзера записав дуетну пісню з молодою українською співачкою Тетяною Денисюк під назвою «Перелаз». Іван Ганзера приймає активну участь у проекті “Музичний батальйон” групи волонтерів HELP ARMY та БФ “Харків з тобою”.

кварта1Олександр Кварта (фіналіст конкурсу «Україна має талант», заслужений артист Слобожанщини). Людина-свято – саме так називають харків’янина Олександра Кварту, який завоював народну популярність після того, як виконав композицію «Сеньорита, я влюблён» на шоу «Україна має талант». Олександра, шкільного вчителя малювання, завжди нестримно вабила сцена, тим більше що пісні він писав з раннього віку. Його творча кар’єра вперше була помічена в програмі «Караоке на майдані». У фінал Олександр тоді не потрапив, але його впізнавали на вулицях. А далі були відбіркові кастинги і півфінал «Україна має талант». Феєричний виступ Олександра побачила вся країна. Після хіта «Сеньорита, я влюблён» він прокинувся знаменитим. Яскравий, веселий, з щирою посмішкою він став всенародним улюбленцем. Олександр Кварта приймає активну участь у проекті “Музичний батальйон” групи волонтерів HELP ARMY та БФ “Харків з тобою”.

Неля2Неля Каблучка (переможець вокальних конкурсів).  Свій виконавський авторитет Неля Каблучка здобула не тільки завдяки приємному тембру голосу, але й надзвичайною проникливістю і душевним виконанням. Поряд з визначними українськими хітами дає життя багатьом новим авторським пісням Валентини Шевченко. Має дипломи переможця міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів, численні грамоти обласної, районної державної адміністрації. Неля Каблучка є справжнім патріотом України, неодноразово виступала з концертами в зоні АТО (проект “Музичний батальйон” групи волонтерів HELP ARMY та БФ “Харків з тобою”). Неля працює викладачем в Котелевській дитячій музичній школі, керує творчим колективом. Має власний імідж, і безмежно закохана в українську пісню.

БорисБорис Севастьянов – унікальне явище в українській музиці. Його пісні “Гради”, “Это, детка, рашизм”, присвячені війні в Україні стали справжніми народними хітами, зібравши мільйонні перегляди на YouTube. Тим не менш, широко відомі пісні в стилі РЕП не є єдиним напрямком, в якому працює Борис. Крім РЕПу в арсеналі Бориса-співака пісні в стилі поп, поп-рок, діапазон тем від соціальної тематики до тонкої лірики. За 2014-2015 роки Борис Севастьянов дав більш ніж сто концертів у АТО (у проекті “Музичний батальйон” групи волонтерів HELP ARMY та БФ “Харків з тобою” та самостійно). Борис Севастьянов – професійний композитор, закінчив Харківську консерваторію як композитор. Автор академічних творів, музики до фільмів, ігор. Постійно проживає в Харкові.

 

 

logo