LOGO PRO

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

I ЕТАП. ВІЗИТКА КОМАНДИ.
ФОТОМАРАФОН KHARKIVGOINGGLOBAL З ТВОРЧИМ ЗАВДАННЯМ.

СОСТАВ КОМАНД

II ЕТАП. ЗУСТРІЧ КАПІТАНІВ

ПРОТОКОЛЫ ЗАСЕДАНИЯ ЖЮРИ КОНКУРСА «Йдемо разом! KharkivGpingGlobal!»

ІІІ ЕТАП. РОЗРОБКА ПРОГРАМИ

ФОРМАТ ПРОГРАМИ

ВИМОГИ ДО ПРОГРАМ

ФОТО-ФЛЕШМОБ

ON-LINE ГОЛОСОВАНИЕ ЗА ПРОГРАММЫ

ФИНАЛИСТЫ КОНКУРСА

ЗАПРОШЕННЯ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ

ФІНАЛЬНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОГРАМ

Молодь зробить Харків глобальним!

БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» у рамках ініціативи «KharkivGoingGlobal» за підтримки МФ «Відродження» запрошують до участі у конкурсі молодіжних програм розвитку м. Харкова. 

Будувати майбутнє сьогодні й зробити Харків глобальним містом – таку мету ставить конкурс молодіжних програм розвитку Харкова «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!». Саме молодь повинна формувати шляхи досягнення успішного майбутнього й долучатися до його будівництва вже зараз. Конкурс пропонує молодіжним (17-28 років) командам самостійно створити програму розвитку Харкова як глобального міста.

Конкурс «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!» відбудеться в декілька етапів, на кожному з яких командам будуть запропоновані нові завдання. Одним з найважливіших стане участь членів команди у виборах. Демократичні місцеві вибори, до яких залучені усі верстви населення, – це одна з основ розвитку сучасного міста, яке враховує інтереси та досвід його мешканців. Яким бути майбутньому молодого Харкова, мають вирішувати молоді люди.

У фінал пройдуть три команди з найперспективнішими програмами розвитку Харкова. Переможці зможуть презентувати програму на першому засіданні новообраної міської ради. Крім того, під час робочої поїздки до Одеси вони отримають можливість обміну досвідом командної роботи в ОДА.

У Харкова є майбутнє – бути Global City, і це майбутнє починається прямо зараз, з цих виборів.

 

Всі статті по темі “Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!” дивіться тут.


Довідка.
БО БФ “Харків з тобою” – це недержавна благодійна організація, створена активістами Харкова для надання допомоги громадянам, соціальним підприємствам і організаціям України. Основні завдання діяльності фонду: благодійність, матеріальна допомога та духовна підтримка найбільш нужденних членів суспільства, сприяння розвитку культури, спорту, духовності, патріотизму, соціальної рівності, реалізація благодійних проектів і програм.

‪#‎KharkivGoingGlobal‬ – ініціатива, що сприяє розвитку Харкова як глобального міста. Глобальним є велике місто, яке завдяки своїй інтегрованості у світові бізнес-мережі, відіграє роль потужного культурного, економічного, інформаційного та інтелектуального вузла «людської цивілізації». Функціонування в якості такого вузла є основою процвітання для такого міста. Глобальні міста є взаємопов’язаними центрами корпоративних послуг, що використовують відповідні переваги свого географічного положення та економічні можливості.

Міжнародний фонд “Відродження” є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Їх місія – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

http://repriza.com.ua/promoti…/molod-zrobit-harkiv-globalnim

‪#‎Kh_GoGlobal‬ с Сергій Жадан [офіційна сторінка]