logo_mciДрузі, запрошуємо Вас взяти участь у новому для нашого міста проекті – Music Camp Kharkiv.

Music Camp Kharkiv: один проект – три дива!

По-перше, диво навчання. Впродовж проведення музичного табору Music Camp під керівництвом неперевершеної Констанції Фортунато діти дізнаються секретів світу навчання. Унікальні методики та любов до дітей, впевненість, що кожна дитина має свій талант, надають дітям натхнення і сили, допомагають їм розкритися у всій красі: за 5 (п‘ять!) днів кожна дитина, незалежно від того, чи є в неї хоч якась музична освіта, навчиться співати на декількох мовах та грати на двох музикальних інструментах. А, найголовніше, відчує свої здібності, знайде себе та нових друзів.

По-друге, диво великого концерту. На шостий день занять відбудеться великий концерт хорового співу. Всі 300 дітей приймають участь у концерті і всі разом співають на сцені великої зали оперного театру у супроводі симфонічного оркестру. Вірте, це концерт, який переверне вашу уяву про можливості хору. Цей концерт – торжество вміння сумісно працювати задля спільного діла, це найяскравіший приклад об‘єднання зусиль людей різних темпераментів та вмінь для досягнення однієї мети – показати принадність дитинства та надати надію слухачам у доброму майбутньому.

Нарешті, диво доброти та відповідальності. Під час великого концерту будуть зібрані благодійні кошти на допомогу у лікуванні хворих діток. Ми впевнені, харків‘яни – люди з великими серцями і щирою добротою, що вже увійшла в історію суспільної України великим волонтерським рухом. Тому ми всі маємо надати свою увагу найдорожчому, що може бути – нашим дітям; дітям, майбутньому Харкова.mci_logo

==========================================

Табір проходитиме з 2 по 6 квітня у приміщенні ХНУРЕ за адресою просп. Науки, 14 (ст.м. Наукова) з 10:00 до 15:00. Концерт відбудеться 7 квітня о 18:30 в великій залі ХНАТОБ ім. Миколи Лисенка.

До табору приймаються діти строго 11 (на 2 квітня) – 15 років.

Щоб стати учасником дитячого музичного табору та прийняти участь у великому концерті, треба

1) підготовитися для цього:

УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ ТА ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ВІДБУВАЄТЬСЯ СТРОГО ДО 18:00 15 БЕРЕЗНЯ. ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ПАПЕРОВИХ НОСІЯХ ВІДБУВАЄТЬСЯ СТРОГО ДО 15:00 16 БЕРЕЗНЯ.

2) дочекатися підтвердження реєстрації по телефону;

3) без запізнень ходити на всі заняття, що будуть проходити у музичному таборі, з 10:00 до 15:00 у приміщенні ХНУРЕ.

Участь всіх дітей у таборі завдяки харків‘янам та спонсорам проекту безкоштовна. Під час занять дітям безкоштовно надається легкий сніданок.

Якщо Ви бажаєте підтримати наш проект, то ось наші реквізити для благодійників:

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ХАРКІВ З ТОБОЮ», Код ЄДРПОУ 39488268
р/рах. 26001052332487 у ХарківГРУ ПриватБанк, МФО 351533

Довідки – за телефонами 0577770016 або 0933077908 з 10:00 до 16:00.
Проекти Music Camp здійснюються за ініціативою Благодійного Фонда «Music Camp International». В Харкові партнерами проекту стали БО «Благодійний Фонд «Харків з тобою»,  ХОБФ «Соціальна служба допомоги», ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українські Рубежі», БО «Благодійний Фонд «Станція Харків», ГО «ЕдКемп Україна». Підтримують проект ХНУРЕ, ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка, Департамент науки та освіти ХОДА, благодійна фундація Nova Ukraine (США), мережа ресторанів Mafia, Мовний Центр Global English center. Інформаційне супроводження – PR-аґенція «Bagels & Letters».

ФОРМА для запису.

Заява від батьків або опікунів учасника Music Camp Kharkiv.

ПРОГРАМА навчання.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ФІНАЛЬНОГО КОНЦЕРТУ.