4 июля 2016 г. пос. Андреевка (Донецкая обл., Славянский р-н)… Мы в гостях у местных жителей…

andrii'vka-3540

андріївка

Завтра годовщина освобождения г.Славянск… Два года назад в посёлок прилетало то, что не долетало до горы Карачун… 58 домов пострадали (разрушены или … «частично» – сухая статистика… )… СГОРЕЛ ДЕТСКИЙ САД… есть погибшие среди местного населения… и сотни погибших сыновей за семьи, в том числе и г.Славянска. Два года назад… Как вчера…

Поэтому сегодня мы здесь, чтобы поблагодарить местных жителей за то, что ВЫБРАЛИ УКРАИНУ! Когда во время нашей встречи звучат слова «Слава Украине!» и это слова из уст местных жителей хочется верить, что в ближайшее время каждый житель Славянска и области будет говорить эти слова СЕРДЦЕМ! Каждый житель!!! Поэтому мы здесь.

музбатНаш музыкальный батальйончик «Help army» привезли самые тёплые поздравления от всей Украины. Ми разом співали українські пісні. Ми танцювали з малюками – майбутнім України… Ми сподіваємося, …віримо, що ВСІ розуміють серцем, що нам є що берегти: нашу Землю, наші традиції, нашу історію, нашу спадщину… НАШУ НЕНЬКУ УКРАЇНУ! Заради цього ми сьогодні ТУТ!!!

 

…Відчувалося, що люди довго чекали на цю зустріч, на щирі вітання та турботу від України!!!…andrii'vka-3196

Наша згуртована  і загартована команда (Олександр Гончаров, Іван Ганзера, Неля Каблучка, Костянтин Кукушкін, Ігор Обидєнніков, Олександр Поляков, Вадим Фаріон, Артем Петренко) завжди там де люди відкривають серця для спільної роздбудови нашої держави, для створення кращого майбутнього для своїх дітей, для перемоги ДОБРА над ЗЛОМ!

4 липня 2016р, Андріївка (Донецька обл., передмістя Слов’янська) Ось і ще одна тепла зустріч яка відбулася завдяки підтримки БФ «Харків з тобою!» і співпраці з волонтерами України (Марина Квітка).

andrii'vka-3565

Фотогалерея доступна для перегляду 

Якщо Ви бажаєте зберегти для себе декілька фотографій, скористайтеся цим посиланням світлини з концерту в Андріївці 4 липня 2016 року