yfuhf

ЗНАЙОМТЕСЯ: БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ХАРКІВ З ТОБОЮ”

СТАТУТ БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ХАРКІВ З ТОБОЮ”

БО “Благодійний фонд “Харків з тобою” (надалі – Фонд) – благодійна організація, що створена членами волонтерської групи для реалізації гуманітарних та освітніх проектів: допомога малозабезпеченим верствам населення; організація навчань та бізнес-форумів, тренінгів, тощо.

Благодійний Фонд “Харків з тобою” є грантером Українського культурного фонду, постійним грантером, якому довіряють такі міжнародні організації як Міжнародній Фонд «Відродження», Міністерство Зовнішніх Справ Німеччини, Посольство США, різноманітні міжнародні благодійні та неурядові організації.

Мета нашої діяльності:

визнання Харкова на міжнародному рівні, як мирної української метрополії із сталим розвитком, входження міста до першої сотні Global City.

Основний склад групи: Олександр Гончаров, Анжела Денисенко, Євген Жилкін, Костянтин Кальметьєв, Ірина Маркевич, Вікторія Мілютіна, Олена Рофе-Бекетова, Іванна Скиба-Якубова, Андрій Таубе, В’ячеслав Целуйко, Андрій Шейнін, Олена Шержукова, Наталія Яковлева.

Група нагороджена орденом “Народний Герой України”.

Учасники групи нагороджені Державними нагородами; в минулому були обрані в Ради різного рівня.

Наші завдання на найближчий час

  1. Участь у розробці і лобіюванні впровадження
  • медичної реформи;
  • освітньої реформи;
  • зміни в законодавстві, пов’язаному з питаннями культурної спадщини.
  1. Розробка та впровадження програм запобігання соціальної напруги в Харкові та на Слобожанщині; допомога нужденним верствам населення:
  • підтримка поранених та таких, що потребують медичної допомоги, демобілізованих військовослужбовців;
  • психологічна та моральна підтримка військовослужбовців і мирних мешканців в визвольних містах та в зоні проведення АТО через проведення концертів та надання гуманітарної допомоги.
  1. Розробка та впровадження програм розвитку Харкова та Слобожанщини через підтримку культурних та освітянських проектів, як найважливіший вклад у майбутнє; участь у проекті Team Europe; підтримка Національної скаутської організації “ПЛАСТ”.
  2. Підтримка економічного розвитку міста та Слобожанщини через організацію та участь у тренінгових програмах по бізнес-навчанню, у тому числі, бізнес-жінок; активна участь у бізнес-форумах, що проходять в Україні та за її межами.

Короткі відомості про організацію

БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» створений активістами Харкова для надання допомоги громадянам, соціальним підприємствам і організаціям України.

БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» – це недержавна благодійна організація, яка працює в інтересах суспільства без мети отримання прибутку, шляхом вчинення благодійної діяльності.

Основні завдання діяльності БО «Благодійний фонд «Харків з тобою»: благодійність, матеріальна допомога та духовна підтримка найбільш нужденних членів суспільства, сприяння розвитку культури, спорту, духовності, патріотизму, соціальної рівності, реалізація благодійних проектів і програм.

====================================

Гаряча лінія БО “Благодійний Фонд “Харків з тобою”

+380976307376, +380668239992, kharkiv_wu@ukr.net , bf@k-w-u.org

Зворотній зв’язок (сюди Ви можете надіслати свої питання, претензії, рекомендації тощо): office@kharkiv-with-you.org

Психологічна підтримка: im@k-w-u.org

Рахунок для благодійних внесків:

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ХАРКІВ З ТОБОЮ»
Код ЄДРПОУ 39488268
р/рах. UA10 351533 00000 26004052333438 у ХарківГРУ ПАТ КБ ПриватБанк, МФО 351533 ;                     
Картка ПриватБанку: 5169 3305 1417 2631

Рахунок для програми “Допоможемо пораненим”:
р/р UA52 351533 00000 26007052344899 в ХарківГРУ ПАТ КБ ПриватБанк, МФО 351533
Картка ПриватБанку: 5169 3305 0545 6217

Валютні рахунки.

(автор фото – Леонид Логвиненко)