4.08.2016р Шостий серпневий концерт музбата “Help army”

20160803_083314  4.08.2016р Шостий серпневий концерт музичного батальйончика “Help army” в Луганській обл. НАША рідненька 80-ка!
За традицією ми вітаємо наших хлопців з днем ВДВ. Тому ми знова з НАШИМИ НАЙ-НАЙ-хлопцями і дівчатами… майже вдома, бо нас, як завжди, гостинно зустрічають!
Ми бачимось вдруге за два роки… 🙂 Серце радіє бачити хлопців!!!! Так. Саме, у ЦЬОМУ ж складі хочеться зустріти НАШУ перемогу!!!! Всім разом заспівати, потанцювати…. і більш нікого-нікого не втрачати!!!!…І танцювати вже у хлопців на весіллях, іменинах, ювілеях….
Ми намагалися подарувати гарний настрій і тому, коли хлопці посміхалися – ми були щасливі!!!!…

А потім воїни Світла, Честі, Доблесті, Добра здійснили наші маленькі мрії (бо велику вони здійснюють кожного дня і ночі – захищають нашу країну, кожну нашу сім’ю): перша – заспівати з нами “Червона рута”, друга – сфоткатся разом з артистами “на новий паспорт” 😉 … Всі мрії були здійснені! Дякуємо, рідненькі! Обов’язково побачимося!!!!
З повагою і любов’ю ваш музичний батальйончик “Help army” (Олександр Гончаров, Олександр Поляков, Неля Каблучка, Ігор Обидєнніков, Ігор Обозненко, Костянтин Кукушкін, Анжела Денисенко та ін. 😉 ) .