БФ “Харків з тобою” і Громадська рада при МОЗ УКраїни

Милютина ВВ Найяскравіший представник БО “Благодійний фонд “Харків з тобою”, Вікторія Мілютина, увійшла до складу Громадської ради при МОЗ України, що було затверджено 24.03.2015 на установчих зборах з формування Громадської ради при МОЗ України.

Сподіваємось… ні, ми впевнені, що наша людина, Вікторія, в Громадській раді, разом з такими однодумцями та нашими друзями, як Андрій Пеньков (врач-педіатр від Бга, представник Українсько-Німецької Медичної Асоціації), який теж став членом Громадської ради при МОЗ України, зможуть вплинути на те саме МОЗ, повертаючи його обличчям до нас, громадян.

Підтримуємо Вікторію та Андрія та бажаємо сил, в першу чергу, тому що ця праця – найвідповідальніша та дуже складна.

В добрий час, друзі!

“4 березня відбулися установчі збори з формування Громадської ради при МОЗ України. До участі в зборах було подано 225 заяв від інститутів громадянського суспільства різного спрямування: захист прав пацієнтів, громадське здоров’я, профілактика захворювань, діяльність професійних медичних спільнот, фармацевтичний напрям та забезпечення ліками, медико-правовий напрям, організація охорони здоров’я та реформа медичної галузі тощо. Значна кількість громадських організацій вказала метою своєї участі у Громадській раді при МОЗ України контроль за діяльністю влади, запобігання та протидію корупції та правозахисну діяльність.
Шляхом відкритого голосування учасники установчих зборів вирішили не обмежувати чисельність складу Громадської ради. Новий склад Громадської ради включає 184 особи – представників інститутів громадянського суспільства”