Центр допомоги «STOP COVID-19» підготував 17 операторів гарячої лінії серед людей з інвалідністю.

БО «Благодійний Фонд «Харків з тобою» запровадив безкоштовне онлайн навчання з основ спілкування «Acoustic: БАЧИТИ РОЗМОВОЮ» для людей з інвалідністю. Після проходження теоретичного навчання, слухачі приєдналися до роботи на гарячій лінії проєкту «STOP COVID-19. Харківська область».

Завдяки підтримці проекту Міжнародним фондом «Відродження» та Європейським Союзом, БФ «Харків з тобою» впровадив безкоштовне навчання для людей з інвалідністю з основам спілкування для подальшої роботи волонтерами на гарячій лінії проекту «STOP COVID-19. Харківська область» та / або в інших кол-центрах.

Цікаві цифри:

  • Перша група слухачів закінчила навчання.
  • В групу входило 24 особи з інвалідністю.
  • До складу навчання входили наступні курси: емоційний інтелект (24 години), основи коуч-компетентності (26 годин), тайм-менеджмент фрілансера (4 години), ораторська майстерність (2 години).
  • Проведено 27 занять онлайн.
  • Слухачами виконано 18 домашніх завдань.
  • 17 слухачів закінчили навчання за програмою. 13 слухачів вийшли на гарячу лінію проекту «Центр допомоги «STOP COVID-19. Харківська область» та отримали практику в 90+ годин.

Є питання? Дзвоніть на гарячу лінію 0-800-31-80-31 або заходьте на сайт https://StopCovid19.kh.ua
Гаряча лінія нашого проекту визнана надійним джерелом інформації!!!

Проект “STOP COVID-19. Харківська область” здійснюється БО БФ “Харків з тобою” за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи “Людяність і взаємодопомога”.

#STOP_COVID19#Людяність_І_Взаємодопомога #Надійно #Відповідально