Глобальним зробить Харків молодь

Logo224 вересня о 15:00

у Харківському кризовому інфоцентрі, м. Харків, вул. Іванова, 7/9, 1-й поверх, відбудеться прес-конференція, присвячена презентації конкурсу молодіжних програм розвитку м. Харкова «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!»

Починати будувати майбутнє вже сьогодні, щоб зробити Харків глобальним містом – таку мету ставить конкурс «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!» Саме молодь має формувати шляхи досягнення успішного майбутнього й долучатися до його будівництва вже зараз. Конкурс надає можливість молоді сформулювати своє бачення майбутнього м. Харкова як глобального міста та пропонує молодіжним (17-28 років) командам самостійно створити програму розвитку Харкова. Яким бути майбутньому молодого Харкова, мають вирішувати молоді люди.

До початку конкурсу, 28 та 30 вересня, організатори проведуть презентації, на яких познайомлять молодь з ідеєю KharkivGoingGlobal та умовами конкурсу. На презентації ідеї присутніх буде чекати сюрприз та екскурсія по найсучаснішому стадіону.

У фінал пройдуть три команди з найперспективнішими програмами розвитку Харкова. Команді, що отримує гран-прі конкурсу, надається можливість представити програму, що перемогла в конкурсі, на першому засіданні новообраної міської ради. Крім того, під час поїздки до Одеси команда-переможець отримає можливість познайомитися з досвідом командної роботи під керівництвом М. Саакашвілі.

У Харкова є майбутнє – бути Global City, і це майбутнє починається прямо зараз, з цих виборів. Йдемо разом!

«Чи знаєте Ви, що таке глобальне місто?

Глобальні міста виникають там, де присутні великі інтернаціональні компанії, де відбуваються вагомі міжнародні заходи, де твориться багато культурного продукту світового рівня. Харків може стати таким.

Харків – вісімнадцяте за кількістю населення місто Європи. Поряд з Варшавою, Барселоною, Мюнхеном, Міланом.

Це – система координат, в якій нашому місту треба себе усвідомити. Ми вже є в цій системі координат. Бажаємо того чи ні. Отже слід навчитися діяти відповідно.

Мюнхен, Харків, Мілан. Хто ще? У двадцятці найбільших міст Європи є ще нестоличні міста харківського масштабу. Гамбург та Барселона.

Що відрізняє Харків? Звідси ближче до потужних азійських економічних тигрів. Тут вперше в Європі розщеплено атом. І тут трошки більше знають як важко жити під гнітом провінційності. Бо тут провінційність не тішить. З нею примирюються. Та вона дратує. І від неї тікають.

Через це Харків прагне до європейської цивілізації.» Тарас Данько

 Проект “Йдемо разом! KharkivGoingGlobal” реалізується за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Чесні та прозорі вибори”

 Контакти для представників ЗМІ: 

Виктория Момот,
координатор р
оботи зі ЗМІ та громадськістю +38 (066) 77 144 67 

khgoglobal@gmail.com

Реєстрація на презентації: РЕЄСТРАЦІЯ

 

Більш детальна інформація:

http://kharkiv-with-you.org/ydemo-razom-kharkivgoingglobal
http://vk.com/kharkivgoingglobal
https://www.facebook.com/kharkivgoingglobal
https://instagram.com/kh_goglobal

Довідка.

БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» – це благодійна організація, створена членами волонтерської групи Help Army для реалізації гуманітарних та освітніх проектів: сприяння розвитку демократії, організація навчань та бізнес-форумов, тренінгів; допомога малозабезпеченим та постраждалим внаслідок проведення АТО верствам населення; підтримка військовослужбовців.

«Kharkiv Going Global» – ініціатива, що сприяє розвитку Харкова як глобального міста. Глобальним є велике місто, яке завдяки своїй інтегрованості у світові бізнес-мережі, відіграє роль потужного культурного, економічного, інформаційного та інтелектуального вузла «людської цивілізації». Функціонування в якості такого вузла є основою процвітання для такого міста. Глобальні міста є взаємопов’язаними центрами корпоративних послуг, що використовують відповідні переваги свого географічного положення та економічні можливості.

Міжнародний фонд “Відродження” є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія Фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.