“Харків європейський” – перший фестиваль

9183428 травня 2016 р. Представництво ЄС в Україні разом з партнерами в Харкові запрошує взяти участь у першому фестивалі “Харків європейський”. Запрошуємо всіх бажаючих створити образ європейського Харкова в різних жанрах: музика, література, театр, малі архітектурні форми (будинки з картону), плакат, колаж, фото, малюнок на асфальті, фейс-арт (розпис облич).

Захід організовано в рамках ініціативи Team Europe у Харкові у співробітництві з партнерами: Східноукраїнським представництвом Міжнародного фонду «Відродження», Харківським літературним музеєм, Дитячою ПлощАРТкою, освітнім простором Гравітація, а також інформаційними партнерами: Kharkiv art guide Реприза, кризовим інфоцентром ‘Накипіло’, IT sector.

Відомі митці проведуть майстер-класи про творчий задум, створення художніх образів та втілення ідей. Запрошуємо учасників послухати лекції Гамлета Зіньковського, українського художника, стріт-арт митця, відомого своїми муралами у Харкові та інших містах України та Європи. Він представляв Україну на Венеціанській бієнале у 2013 році. Також у вас буде можливість послухати лекцію лідерки українського арт-руху Тетяни Тумасян – галеристки і кураторки сучасного мистецтва, директорки Харківської Муніципальної галереї, та Ігоря Діденка, директора івент-агенції «Два товариша», шоумена, художника.

Лекції розпочнуться об 11.00. Майстер-класи пройдуть з 14.00 до 17.00.

РЄСТРАЦІЯ НА МАЙСТЕР-КЛАСИ Є ОБОВЯЗКОВОЮ. Участь безкоштовна.
Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Lg1zhDzruS1YMHZ_YZxli0TqQtWpJYJdQy2gS7q5s-o/
Кількість місць обмежена.

Майстер-класи зі створення образів європейського Харкова проведуть: Ольга Пукліч «Шумовой оркестр», Ірина Оленіна «Плакатне мистецтво», Антон Ткаченко «Малюнок на асфальті», Ольга Черемська, Тетяна Трофименко «Література», Тетяна Новікова, “Паперове мiсто 🙂 Харкiв”, Ігор Чекачков «Фотографія в місті», Євгенія Грин «Фейс-арт», Марія Коренева «Театральний перфоманс», Олена Розсказова, експертка Team Europe – Харків – «Колаж».

Презентація результатів о 17.00 у Муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15).

У заході візьмуть участь поети: Олена Рибка, Катерина Каруник, Олександр Бобошко, групи «Папа Карло», «Урбаністан», Борис Севастьянов, «Вся надєжда» (лабораторія народного співу).

Щиро запрошуємо ЗМІ взяти участь у прес-конференції 27 травня о 15:00 у Кризовому інфоцентрі ‘Накипіло’ (вул. Іванова 7/9).
Для акредитації звертайтеся до Віри Тубальцевої за тел. (067) 233 80 36 або на E-mail:vtubaltseva@internews.ua

Слідкуйте за новинами фестивалю на сторінці https://www.facebook.com/events/1741702619443216/
Довідкова інформація: Ініціатива Team Europe об’єднує експертів і професіоналів різних сфер, обізнаних у тематиці відносин між Україною та ЄС. Метою Team Europe є посилення діалогу між ЄС та Україною в регіонах, поширення інформації щодо фінансової і технічної допомоги на місцевому рівні, підтримка реформ в Україні тощо. Team Europe є ініціативою Представництва ЄС в Україні, яку втілює ГО «Інтерньюз-Україна”.
По всіх додаткових питаннях звертайтеся до Олени Розсказової rozskazova@irf.ua