Харків з тобою!

logoБлагодійна організація «Благодійний фонд «Харків з тобою» створена учасниками та засновниками ГО «Хелп Армії» (help-army.org.ua), що є однією із найпотужніших волонтерських організацій України, у рамках розширення громадської та благодійної діяльності.

За час існування, волонтери ГО «Хелп Армії» організували збір та надання допомоги військовим підрозділам, що виконують свій громадянський обов’язок у містах та селах Донецької, Луганської та Харківської області. Значна допомога була надана ЦРЛ,дитячим будинкам та інтернатам, що розташовані у зоні проведення АТО, багатьом лікарням Харківської області. Зокрема було організовано забезпечення цивільних та воєнних медичних закладів медикаментами та устаткуванням. За участі волонтерів на рівні відповідальних осіб вирішувалися питання виділення та розподілення ліків, обладнання, харчування та ін. За даними на жовтень 2014 р. силами волонтерів було залучено та передано у вигляді матеріальних цінностей товарів, медикаментів та спорядження на суму біля 10 000 000 грн.

За виконану роботу один волонтер нагороджений орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, троє – медалями «Захиснику Вітчизни», двоє – медалями «За працю і звитягу». Двоє волонтерів призначені радниками губернатора Харківської області.
За підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» у співпраці із БО «БФ Слобожанська варта» силами волонтерів нашої організації було організовано та проведено Перший Форум Солідарності Волонтерів та організовується Волонтерська диспетчерська.

Одними з провідних цілей створення та розвитку Благодійна організація «Благодійний фонд «Харків з тобою» є реалізація благодійних проектів, спрямованих на підтримку та захист громадянських та соціальних прав, сприяння практичному здійсненню загальнодержавних програм, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища окремих верств населення.