Кличемо на допомогу Наталці

Друзі!

Сьогодні розпочинається тиждень, і ми розпочинаємо боротьбу за життя, якісне життя, довге і гідне життя однієї з наших співзасновниць – Наталії Яковлевої.

Взагалі-то, як говорить наша легенда, саме Наталка перша, як справжній рекрутер, пробіглася очами по сторінках фейсбуку і зібрала нас у себе в офісі. Так з’явилася група Help Army, а потім і БФ «Харків з тобою». Вже і цього було б більш, ніж достатньо, але Наталка з усією своєю жагою до економічного розвитку Слобожанщини і України, розумінням про те, що саме діти, молодь створюватимуть наше майбутнє, всю себе віддає нескінченним стажируванням, програмам з обміну досвідом, пошукам найкращих фахівців для українських підприємців, розвитку освіти, підтримці інших проектів і програм, які спрямовані на формування нашого гідного життя.

І ось нове випробування – і для Наталки, і для всіх нас. Цього разу – онкологія, рак молочної залози. Одного разу Наталка вже відігнала від себе це захворювання, тож, ми маємо і другий раз відстояти нашу подругу.

Вже пройдено безліч обстежень, досліджень, задіяні найкращі лікарі, які назначили вже схему лікування: хіміотерапія, операція, знов дослідження-обстеження, хіміотерапія, обстеження, можливо – променева терапія. Це все – не менш, ніж на рік. І для цього потрібно близько 30 000 доларів (майже 800 000,00 грн.). Гроші потрібні на закупівлю ліків (але ми сподіваємось, що частково вони будуть покрити за допомогою державних програм допомоги онкохворим) і на проходження якісного обстеження та лікування.

Частково Наталка вже отримала підтримку від друзів – понад 100 000 грн. зібрані, і вони «працюють» прямо зараз, з початком проходження Наталкою хіміотерапії. Але, як ви бачите, цього замало.

Тому ми звертаємось з проханням до всіх наших друзів, до всіх прихильників групи Help Army та БФ «Харків з тобою»: підтримайте нас, підтримайте нашу Наталку фінансово – перерахуйте гроші на картку або на розрахунковий рахунок фонду. Допоможіть людині, що допомагає всі ці роки Харкову та Україні.

Команда HELP ARMY та “Харків з тобою”