Коляска в семью демобилизованного. Отчет

Олена Шержукова пишет:

Для нас, волонтерской группы Help Army, традиционной является помощь “на передке”; но девиз нашей группы “Харьков с тобой” мы теперь воплощаем и в мирной жизни !!

Друзья, вы помните, что я обращалась к вам с просьбой помочь в приобретении коляски для новорожденной Марьяны? Так вот, эта статья является отчетом по проекту;
вот такие у нас истории происходят. 

Самый важный из уроков, который нам преподносит война: ОСТАВАТЬСЯ ЛЮДЬМИ; сопереживать, чувствовать боль живущих рядом, прийти на помощь при необходимости.

ОГРОМНОЕ спасибо ВСЕМ, кто принял участие в проекте “Коляска для маленькой Марьяны”; в особенности — Объединение “Самопоміч” – Харьков !!
Объединение “Самопоміч” – Харьков:Він повернувся з війни живим та неушкодженим. 25 -ти річний військовослужбовець Володимир Шаповалов служив в Луганському прикордонному загоні. Він захищав власну Вітчизну ціною життя, здоров’я та “спокійних снів”. Після пережитого, побаченого і відчутого Володимир повернувся додому, в інший – тихий та щасливий світ, до своєї дружини та дітей. Зараз він звикає до життя без війни і вчиться жити із набутим на Донбасі досвідом.“Коли повернувся додому, в перші тижні було важко адаптуватися до мирного життя. Я звик, що на фронті весь час щось зривається, свистить, стріляє, потрібно бути завжди готовим до найгіршого, а тут виходиш ввечері на двір і чуєш тишу та гул трамваїв, важко перелаштуватися. Переживаю, що там залишились мої друзі, хлопці, які жили в зоні АТО, які не можуть потрапити додому. Бувало що багато курив, не спав, бо весь час снилися бої та загиблі друзі”, – розповідає Володимир.