Про харківських Лікарів

Ми звикли скаржитися на медицину. В радянських часів нас зустрічали страшні лікарні з зеленими стінами та похмурими лікарями… Але часи змінюються. Здійснюється реформа системи охорони здоров’я, приходять нові команди лікарів.

Яскравий приклад – команда Харківського обласного онкоцентру, яка почала працювати в 2017 році. Це молоді, цілеспрямовані хлопці, які постійно навчаються новому та опановують нову техніку та технологію.

Про це написала наша подруга, Олена Шержукова:

Нижще текст з допису, якщо у Вас немає Фейсбуку.

Це буде ЖИТТЄСТВЕРДНИЙ пост про #Онкологію.
Майстер. І його Модель.
Лікар і пацієнтка.

На світлині – абсолютно СЯЮЧА Світлана Резван, яка лише місяць тому перенесла НАДСКЛАДНІШУ операцію СВІТОВОГО рівня – з реконструкції молочної залози.

І – онкохірург Dmytro Bukhtieiev, який такі операції виконує В ХАРКОВІ !! (Що вам може підтвердити ще одна ЗІРКОВА пацієнтка Доктора Бухтєєва – наша Наталия Яковлева, яка саме будучи онкопацієнткою – заснувала проект #ЛікарняніБібліотеки»)

Коротко, і по-простому: реконструкція це коли діагноз рак молочної залози; (який і раніше, в принципі, оперували: видаляли дівчині молочну залозу); а реконструкція – це коли ти засинаєш на операційному столі зі своєю груддю — і просинаєшся, З НЕЮ Ж! Це – така сама операція, яку майже 10 років тому – провели Анджеліні Джолі.

І я ПИШАЮСЬ нашим Харьковским областний центр онкології, стратегією якого стали — органозбережні операції!

Я БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНА – депутатам, які повірили в Доктора Denys Skoryi, призначивши саме його керівником Онкоцентру, і дали змогу йому зібрати вХаокові – дійсно ЗІРКОВУ команду лікарів! Дмитро Булах і Igor Cherniak – ось за цю, світового рівня медицину ви воювали, і врятовані життя — вартують ВСІХ наших сумісних зусиль!!

Для того, щоби побачити світланчині сяючі очі — і очі ще чотирьох пацієнток (чотирьох- лише в цей перший благодійний вечір організований невтомною Slipchenko Oksana), у яких З’ЯВИЛАСЬ НАДІЯ пройти аналогічну операцію з реконструкція молочної залози – і відновити своє особисте життя! оскільки це так важливо для жінки, мами і дружини ! — за це воювала Ulana Suprun, яку так яро ненавидять послідовники совдепу! Бо САМЕ другий етап реформи медицини – дозволив Харківському Харьковский областной центр онкологии закупити складне обладнання, для такого рівня операцій !!

І НЕ ЛИШЕ на молочній залозі ! Тут, в Харкові – тепер оперують печінку, шлунок, легені, щитовидну залозу і багато інших онкопатологій – на СВІТОВОМУ РІВНІ, і багато з цих операцій – стало можливим ВИКЛЮЧНО в результаті реформи медицини госпітального рівня !!

Я БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНА – тим, хто довгі роки підтримує і допомогає втілювати цю реформу, тобі особисто Виктория Милютина і вам, Лікарю Андрей Пеньков! Тобі, санітар Роман Марабян, і вам, лікарі Олег Яковенко і Александр Золотарев !!

І ще вдячна – донорам і спонсорам Онкоцентру, адже саме ВАШИМ коштом – Онкоцентр ці три роки втримався і боровся! В тому числі, Вашим коштом, дорогий @IT KLASTER KHARKIV і Olga Shapoval, в Онкоцентрі – з’явились кисневі траси, зроблені нові ремонти, відкриті нові реанімаційні палати !!

У нас – ще БАГАТО роботи попереду!! Наші сподівання – на ще складніший рівень операцій, на трансплантації, на створення променевого центру, але я знаю ОДНЕ:

ВЕЛИКІЙ, СВІТОВОГО РІВНЯ, МЕДИЦИНІ В ХАРКОВІ – БУТИ !! Бо у нас – є шлях! У нас є – Лікарі ! І у нас є – величезна кількість людей, які нас підтримують!

Довгих одинадцять років – наша пацієнтська організація сповідує ЛИШЕ одну ідею: про доступ пацієнтів України – до сучасних, передових методів лікування онкологічних захворювань. Про доступ до ClinicalTrails, які масово проводяться у розвинутих країнах, а в Україні лише 370-400 програм (в Іспанії, наприклад – 3800). Про лікування онкології – за світовим стандартом та міжнародними протоколами. Всі ці перелічені речі — прл одне й те ж. Про РІВНЕ ПРАВО НА ЖИТТЯ ! Саме таку назву – мала наша перша харківська організація. І ми – НЕ зупинимось на цьому шляху!

Від імені Украинская федерация борьбы против рака і ГО «Рівне право на життя» – я, Олена Шержукова, координатор проектів і програм, співзасновниця

P.S. А поки що ми – #РАЗОМ із БФ “Харків з тобою”– шукаємо гроші на ремонт підлоги у відділенні мамологіі. За плитку – окрема подяка Nazar Vanyushin і Харківський плитковий завод! Але ж, треба ще її покласти… і – замінити, врешті, вікна – а їх 15 лише на коридорі. Такі справи, житєйські. Вирішили – краще Онкоцентр най закупить обладнання, для операцій; а з ремонтом – впораємось #RAZOM !
Ти ще думаєш, в яку з благодійних програм залучитись? Гайда з нами – рятувати ЖИТТЯ !!