Молодь зробить Харків глобальним.

11205557_1710762432476029_8671561211004950339_nБО «Благодійний фонд «Харків з тобою» у рамках ініціативи «KharkivGoingGlobal» за підтримки МФ «Відродження» запрошують до участі у конкурсі молодіжних програм розвитку м. Харкова. Презентація мегаідеї відбудеться 28 та 30 вересня о 17:00 у прес-центрі стадіону «Металіст» (початок реєстрації з 16:00).

Будувати майбутнє сьогодні й зробити Харків глобальним містом – таку мету ставить конкурс молодіжних програм розвитку Харкова «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!». Саме молодь повинна формувати шляхи досягнення успішного майбутнього й долучатися до його будівництва вже зараз. Конкурс пропонує молодіжним (17-28 років) командам самостійно створити програму розвитку Харкова як глобального міста.

Конкурс «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!» відбудеться в декілька етапів, на кожному з яких командам будуть запропоновані нові завдання. Одним з найважливіших стане участь членів команди у виборах. Демократичні місцеві вибори, до яких залучені усі верстви населення, – це одна з основ розвитку сучасного міста, яке враховує інтереси та досвід його мешканців. Яким бути майбутньому молодого Харкова, мають вирішувати молоді люди.

У фінал пройдуть три команди з найперспективнішими програмами розвитку Харкова. Переможці зможуть презентувати програму на першому засіданні новообраної міської ради. Крім того, під час робочої поїздки до Одеси вони отримають можливість обміну досвідом командної роботи в ОДА.

У Харкова є майбутнє – бути Global City, і це майбутнє починається прямо зараз, з цих виборів.

Реєстрація на презентацію.

Щоб стати учасником конкурсу, з 28 вересня команда повинна зареєструватися на сторінці конкурсу на сайті www.kharkiv-with-you.org


Довідка.
БО БФ “Харків з тобою” – це недержавна благодійна організація, створена активістами Харкова для надання допомоги громадянам, соціальним підприємствам і організаціям України. Основні завдання діяльності фонду: благодійність, матеріальна допомога та духовна підтримка найбільш нужденних членів суспільства, сприяння розвитку культури, спорту, духовності, патріотизму, соціальної рівності, реалізація благодійних проектів і програм.

‪#‎KharkivGoingGlobal‬ – ініціатива, що сприяє розвитку Харкова як глобального міста. Глобальним є велике місто, яке завдяки своїй інтегрованості у світові бізнес-мережі, відіграє роль потужного культурного, економічного, інформаційного та інтелектуального вузла «людської цивілізації». Функціонування в якості такого вузла є основою процвітання для такого міста. Глобальні міста є взаємопов’язаними центрами корпоративних послуг, що використовують відповідні переваги свого географічного положення та економічні можливості.

Міжнародний фонд “Відродження” є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Їх місія – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.