Нагороди операторам гарячої лінії STOP COVID-19

Вчора в UNIT.City Kharkiv пройшла камерна подія – закінчення навчання операторів гарячої лінії Центр допомоги STOP Covid-19 – Харківська область за програмою “Бачити розмовою”. Навчання пройшло 2 групи слухачів. Всі вони – люди з інвалідністю.

Одночасно з цим ми зробили презентацію Acoustic UA: Бачити розмовою. Презентація проєкту, який був впроваджено Благодійним Фондом “Харків з тобою” та Овсееєко Вячеславом за підтримки програми “Людяність та взаємодопомога” Міжнародний фонд “Відродження” та Європейським Союзом.

Оператори гарячої лінії “STOP COVID-19. Харківська область”, які постійцно працюють на лінії, окрім отримання Сертифікатів про досягнення в освіті, були відзначені Почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації та Подяками БФ “Харків з тобою”.

Дякуємо UNIT.City за безкоштовне затишне та привітне місце, інтернет-магазин PolyShop.com.ua за індивідуальні засоби захисту та соціальну відповідальність, Олексій Кучер за відзнаки та підтримку нашого соціального проєкту.