Перший Пластовий Калиновий гай!

Только-только навели порядок пластуни с “Харків з тобою”, как перед нами встала новая задача, а озвучила её (привыкайте! 😉 ) Олена Шержукова:

РОЗПОЧИНАЄМО щорічну акцію “Дерево відрождення” !!

Акція була започакована торік Марічкою Падалкою, ведучою «Сніданок з 1+1». За ходом проведення акції можна стежити на сайтіhttp://derevo.1plus1.ua

Калиновий кущ традиційно вважається в Україні символом відродження, нового життя, єдності та рідної домівки.

Торік у Харкові будо посаджено лише 15 калин.

Цього року акцію “Дерево відрождення – Калиновий гай” в Харкові розпочинають пластуни!! Ми посадимо найбільший Калиновий гай у Харкові !!

Інформація з сайту ведення акції: “Щоб стати частиною великої справи, кожен українець має посадити дерево в саду/парку/районі/дворі на своїй малій батьківщині, і щоб по всій Україні, в кожному селі та місті зазеленіли “Дерева Відродження” — в пам’ять про всіх загиблих за незалежність нашої країни”.

Вже цього четверга пластуни разом з учнями 46 гімназії (ст.метро “Спортивна”) посадять 20 калинових кущів біля школи.

Якщо учні твоєї школи мають бажання посадити Калиновий гай біля своєї школи — подзвони 096-127-27-27 Olena Sherzhukova або 096-501-0855 Снежана Замай !! Вас має бути не менш ніж п’ятеро !!

Акція проводиться за підтримки БФ “Харків з тобою” та громадського об’єднання Объединение “Самопоміч” – Харьков

І у нас вже є фотозвіт – теж від Оленці Шержукової!

Фотозвiт про Перший Пластовий Калиновий Гай !!

НашI 20 калин перекрили кiлькiсть висажених торiк по всьому мiсту Харкову (було лише 15 калин);

Лопати придбали типу “американка”, якi використовують для облаштування окопiв на передовiй ; лопати — вже поiхали на фронт!! Пластуни написали побажання перемоги нашим бiйцям на черенках самих лопат; чекаемо на зворотнiй зв’язок з фронту, Татьяна Беднякта Андрей Полишоп!!

Калина-1 калина-2 Калина-3 Калина-4 Калина-5 Калина-6 Калина-7 Калина-8 Калина-9