Разом проти РС. Прогнозна забезпеченість ліками хворих на РС.

разом

Прогнозна забезпеченість ліками хворих на розсіяний склероз, закупленими за рахунок Державного Бюджету України у 2014 р. (% від усіх пацієнтів, що можуть потребувати превентивної терапії).

прогноз

Згідно отриманого листа МОЗ та додатків до нього до Міської лікарні №1 м.Краматорськ Донецької обл.., Луганської обласної клінічної лікарні та КЗОЗ “Обласна клін.лікарня-центр екстреної мед.допомоги та медицини катастроф” м.Харків було поставлено лікарських засобів для лікування хворих на РС на загальну сумму 7 753 310,74 грн.

У додатках до листа зазначено, що поставок закупленого за рахунок Державного бюджету препарату для лікування хворих на РС КОПАКСОН®-ТЕВА сума закупівлі якого становить 24 092 040,00 грн., у т.ч. ПДВ станом на 03.03.2015 до жодного медичного закладу не здійснювалося.

За відсутності деталізованих даних, щодо точної кількості хворих, що потребують превентивної терапії захворювання, враховуючи усереднені дані щодо загальної статистики хворих на рецидивно-ремітуючий (РР) РС, на квітень 2015 року забезпеченість ліками закупленими за КПКВК 2301400 КЕКВ 2220 («Централізована закупівля ліків для хворих на розсіяний склероз») хворих у Донецькій області складає 9,81%, у Луганській – 12,1% у Харківській області – 6,28%.

Vidro_logoПроект “Разом проти розсіяного склерозу” здійснюється Благодійним Фондом “Харків з тобою” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.