Що ми зробили за 2014 – 2015 рр.:

Ми починали, як група волонтерів HELP ARMY. Але з часом ми все більше розуміємо: дія має відбуватися не тільки прямою доставкою молока і одягу нашім бійцям на передову, але і тут, в Харкові – налагодженням мирного життя. Тому вже у листопаді 2014 року було зареєстровано БО “Благодійний фонд “Харків з тобою”, і з того часу ми багато уваги привертаємо саме гуманітарним проектам, не забуваючи і про бійців.

  1. Врятували від незаконної мобілізації понад 200 харків’ян.

Ініціювали початок реформування мобілізаційної системи – щоб людей не хапали на вулицях, а нас захищали ті, хто справді хоче і може служити. Робота продовжується у співпраці з ініціативною групою демобілізованих бійців, громадських активістів та небайдужих співробітників військоматів.

  1. Забезпечили ліками і медичним обладнанням кілька десятків цивільних лікарень і шпиталів у зоні АТО та в Харківській області.

Провели десятки навчань із тактичної медицини та забезпечили кілька тисяч бійців і цивільних кровоспинними засобами.

  1. Створили “Волонтерську диспетчерську” і вивезли кілька сотень поранених, у тому числі – цивільних. Допомогли з лікуванням та реабілітацією сотням людей.
  1. Забезпечили 92-у ОМБр одягом, їжею, технікою, будматеріалами, планшетами з картами. Налагодили постійне курсування транспорту за маршрутом Харків — Щастя — Харків (туди —  допомога та психологи, звідти — поранені, демобілізовані, відпускники). Навчили та змусили ефективно працювати службу тилу бригади. Налагодили постачання безпілотників та іншої техніки для розвідки. Відремонтували десятки одиниць військової техніки. Допомогли побудувати безліч блокпостів та опорних пунктів.
  1. Ініціювали розроблення, допомогли у виготовленні й передали різним військовим підрозділам понад 110 броньованих щитів для ЗУ, десятки станків під ПКТ, ПКБ та НСВТ, вогнегасників, “кішок” для саперів, екранів для БТР тощо.
  1. Створили служби правової та психологічної допомоги військовослужбовцям, демобілізованим та членам їхніх родин. Допомогли із працевлаштуванням десяткам демобілізованих.
  1. Допомогли Обласному центру служби крові створити базу донорів, у надзвичайний період організували оперативний збір коштів та купівлю контейнерів для заготівлі крові.
  1. Провели понад сотню патріотичних концертів на фронті, в визволених містах і у Харкові.

Зібрали та відвезли новорічні подарунки більш як 2,5 тисячам військовослужбовців. Привітали бійців на передовій із Великоднем.

  1. Створили в Харкові осередок Національної скаутської організації “ПЛАСТ”.

Започаткували програму патріотичного виховання в школах “Воїн – Волонтер – Воєнком”.

  1. Беремо активну участь у Громадських радах при МОЗ, ОблВійськоматі, в Волонтерській Раді при МО України.

Першою публічною акцією нашого Фонду був вивіз дітей з-під обстрілу з населених пунктів Щастя і Золоте Луганської області. За ініціативи Громадської організації “Центр допомоги сім’ї” (м.Київ) та на прохання Луганської обласної державної адміністрації ми організували транспорт, супровід, охорону та живлення по дорозі.

Це була перша публічна акція. Але наші волонтери почали працювати набагато раніше – в березні-квітні 2014. Після окупації Криму ми не змогли сидіти вдома – нам треба було ЩОСЬ робити. І понеслося – їжа для військових, лікарські засоби, форма і вода … 

За цей час було реалізовано (або члени Фонду були учасниками) такі проекти:

№ п/пНазва проектуДонорСума проектуРеципієнтКерівник проекту або учасник від ФондуПримітки
1Перший Форум Солідарності волонтерівМФ Відродження-ГО ІЦ «Майдан.Моніторінг»Зубар Н., Яковлева Н.М.співорганізатори Форуму – члени групи волонтерів Help Army (засновники БФ «Харків з тобою»)
2Волонтерська диспетчерська-1МФ Відродження60,000.00 грн.БФ «Слобожанська варта»Рофе-Бекетова О.Ф.Проект виконано; отзвітовано.
Виконувачи проекту – члени групи волонтерів Help Army (засновники БФ «Харків з тобою»)
3Волонтерська диспетчерська-2МФ Відродження68,170.00 грн.БФ «Харків з тобою»Рофе-Бекетова О.Ф.Завершено
4Волонтерська диспетчерська-3МФ Відродження75,000.00 грн.Бф «Харків з тобою»Рофе-Бекетова О.Ф.Завершено
5Разом проти РСМФ Відродження40,000.00 грн.БФ «Харків з тобою»Крівицька Н.В., Яковлева Н.М.Завершено
7Самозанятість ВПОМОМ-ГО «ВО «Українськи Рубежі»Булавина В.В.Члени БФ «Харків з тобою» (Рофе-Бекетова) - співавтори проекту, а також деякі члени БФ - виконавці проекту
8Тренінг. "Законодательство 2015"МФ Відродження7,400.00 грн.Контрагенти (ФОП Кірсанова)Яковлева Н.М., Розказова О.Співорганізатори заходу
9Форум "Жінки-підприємці"Посольство США$23 000БФ «Харків з тобою»Яковлева Н.М.Завершено
10Проект «Нові обличчя»European endowment for democracy$ 50?000«Асоціація приватних підприємців»Чумак О.; учасник від БО - Яковлева Н.М.Співорганізатори проекту
11Проект «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal»МФ Відродження195 000 грн.БФ «Харків з тобою»Рофе-Бекетова О.Ф.Завершено
12, 13Проект «Новий відлик» (-1, -2)МФ Відродження-«Асоціація приватних підприємців»Чумак О.; учасник від БО - Яковлева Н.М.Учасник реалізації проектів
14Освітній Форум «Київ-Харків-Львів/Харків»Громада ХарковаЗагальна сума проекту:
~ 74 000,00 грн.
Залучено допомогу бізнес-громади міста – 34 000грн.
БФ «Харків з тобою»Яковлева Н.М.Завершено
15Співорганізатор концерту групи «Laura Cortese & The Dance Cards» в рамках реалізації Програми American Music AbroadПосольство США-PR-агенція «Bagels and Letters»Ландесман Т.; учасник від Фонду – Рофе-Бекетова О.Ф.Завершено
16Проект «Music Camp Kharkiv»За підтримки американського Благодійного Фонду «Nova Ukraine», німецького Благодійного Фонду “ChildFund Deutschland e.V.”, БО «Товариство побратимства "Харків-Нюрнберг"», а також громади м. ХарковаЗагальна сума проекту:
~ 345 000 грн.
Донорська допомога БО «БФ «Харків з тобою» (грошима):
$ 1 000
1 440 euro
БФ «Харків з тобою» - координаторРофе-Бекетова О.Ф.Завершено; БО «Товариство побратимства "Харків-Нюрнберг"» надала фінансову допомогу проекту через співорганізатора – ХОБФ «Соціальна служба допомоги»
Інші співорганізатори проекту:
- ГО «ВО «Українські Рубежі»
- БО «БФ «Станція Харків»
- ГО «Ед Кемп»