Вертеп-Фест 2020

Запрошуємо всіх 11 і 12 січня на “Вертеп-фест 2020” – феєричний захід, що вже став улюбленцем багатьох українців! Всеукраїнський фестиваль традиційних і сучасних вертепів в Харкові знов об’єднає людей, подарує натхнення та зарядить щирими емоціями. Учасники “Вертеп-фесту” знов з’їдуться з різних куточків України, щоб прикрасити Харків своїми виступами. Це треба бачити і чути!

🌟 11 січня, в перший день Фестивалю, відбудуться виступи колективів. З 13:00 до 15:00 вони гратимуть в парку ім. Горького. Також впродовж всього дня вертепні вистави проходитимуть в улюблених супермаркетах і торгових центрах міста “Французький бульвар”, “Караван”, “Рост”, “Класс”, “Сільпо”, “Восторг”, на соціальних локаціях, в бібліотеках.

🌟 12 січня відбудеться другий та основний день Фестивалю, що подарує ще більше емоцій і вражень!
Об 11:30 розпочнеться традиційна вертепна хода головною вулицею Харкова від майдану Свободи до парку ім. Горького
О 12:15 біля головної сцени парку всіх гостей Фестивалю поєднає Міжнародна акція “Нова радість стала”.
А о 14:00 в риміщенні ХНАТОБ/Схід-Опера розпочнуться запальні “Етновечорниці”, які цього разу відкриють свої двері для всіх бажаючих та завершать Вертеп-Фест!

Тож, готуйтеся – час див, сюрпризів та щасливих зустрічей вже незабаром!

Також запрошуємо вертепні колективи реєструватися до участі в Фестивалі до 25.12.2019 року включно – https://cutt.ly/xeIALpq
Щоб взяти участь в акції “Нова радість стала”, реєструйтеся до 31.12.2019 року включно – https://cutt.ly/7e0vcvS
Реєстрація волонтерів триває до 31.12.2019 року включно – http://bit.do/fmqSD!