“ВЕРТЕП-ФЕСТу 2019” – бути!

Друзі!
26.11.2018 вся команда ВЕРТЕП-ФЕСТу-2019 зі всієї країною, звісно, уважно слідкувала за подіями.
В Харківській області, хоча воєнний стан було проголосовано тільки вчора, а вступить в силу він завтра, де факто, вже майже п’ять років ми живемо в стані бойової готовності, бо розуміємо, що від нашого “сусіда” можна очікувати будь-яких несподіваних дій в будь-який момент.
Тому офіційне визнання фактичного стану, тим більше, лише на 30 днів, не стає перешкодою для підготовки нашого “ВЕРТЕП-ФЕСТу-2019”.
Але ми маємо визнати, що, в зв’язку із зміною обставин, ми поки що не знаємо, чи зможемо відшкодувати проїзд учасникам фестивалю.
Ми будемо розуміти це ближче до Нового Року.

Отже, ми, команда фестивалю, продовжуємо підготовчі дії до найяскравішої події цієї зими – “ВЕРТЕП-ФЕСТ 2019”, а саме,

  • готуємо гру “ВертепКвест” для гостей Харкова і фестивалю;
  • готуємо Етновечорниці – велику вечірку для учасників фесту;
  • ведемо перемовини з усіма зимовими фестивалями України та багатьма музикантами, домовляємось про одночасний спів колядки “Нова радість стала”;
  • домовляємось про особливі умови для учасників і гостей-друзів фестивалю з кав’ярнями, готелями, місцями відпочинку Харкова;
  • готуємо велику ходу головною вулицею міста до найбільшої площі України.

Бо саме ми всі – учасники, гості, організатори фестивалю, всі учасники акції “Нова радість стала”, всі, хто в цей час оберігає нашу країну, всі, хто працює задля перемоги – ми всі і є те світло, що темряву здолає!

#ВертепФест #ВертепФест2019 #ХарківЗТобою
Автор фото: Леонид Логвиненко (Leonid Logvynenko)