З Днем захисників України!

Наша невгамонна Анжела Денисенко розповідає:

Як сьогодні пройшов день? Із розрахунком на щасливе майбутнє в Україні….
Сьогодні в двох школах м.Харків був незвичайний надважливий день… Учнівська молодь (гімназія 47 та ліцей”Обдарованість”) мала можливість поспілкуватися зі справжніми Героями ХХІ ст. Санька Півнев (у 19-ть років пішов на фронт… отримав важке порання, але… Молодчинка! Учасник “Ігри Героїв”, студент ХНПУ імені Г.С.Сковороди, інструктор у підрозділі “Азов”, стльний духом і тілом) розповів дітям про СПРАВЖНІСТЬ ВІЙНИ… Дмитро Сорока (позивний “Ворон” – Кіборг, ст.лейтенант, командир ЗАВ 93 ОМбр, кандидат технічних наук ) – про мужність українських воїнів, гідність командирів, силу бойового братерства, єдність і значущість волонтерського руху.


Це був той момент коли планували один Урок мужності, а засиділися більше ніж… тому що молодь хоче чути інформацію не з телеканалів, а з вуст тих хто безпосередньо на передовій…. Сподіваюсь, що достукалися до кожного серця… Хочу щоб в нашій країні жили не діти моніторів і соцмереж, а діти дій і життя.
Дякуємо ліцею “Обдарованість”, які зібрали допомогу… на придбання необхідного і важливого для захисників України (акумулятор, рюкзак для медсестри….) і вчергове продемонстрували, що молодь Харківщини – це справді надія на краще майбутнє нашої країни!
Тож сьогодні ми з комбатом музбату “Help army” Oleksandr Goncharovзайнялися реформуванням освіти у національно-патріотичному напрямку… 😉 Ми сьогодні не співали…, ми намагалися “достукатися” до сучасної молоді!
ЦЕ ТРЕБА РОБИТИ!!!
Дякуємо всім хто допоміг організувати ці важиві зустрічі (Инна Чуйко, Саня Гончаров).