Захисти лікарів! Фондуй на захисні шоломи!

Друзі, разом із відкритою майстернею “гараж хаб ми запускаємо збір коштів на виготовлення 132 PAPR – захисних шоломів для лікарів, які працюють у зоні високого ризику зараження COVID-19. Як ви знаєте, в Україні 20% серед усіх заражених — саме медики. Зокрема — через нестачу надійних засобів індивідуального захисту.

PAPR – це повнолицева маска з примусовою фільтрацією повітря та автономним живленням. У багатьох країнах це вже стандарт захисту, зокрема, PAPR рекомендовані Центром контролю захворювань США (CDC). 

В Україні ви лікаря/лікарку в такому шоломі не побачите, бо у нас їх промислово не виробляють, а американські вироби коштують від 1000 доларів.

Інженери “гараж хабу” створили PAPR, який має той самий рівень захисту при собівартості усього 2000 гривень.
Всю технічну документацію інженери безкоштовно викладуть на сторінках Yak.Today та проєкту PAPRika (сторінка в розробці), аби такі ж шоломи могли виробляти й інші мейкери.

ІНЖЕНЕРИ “ГАРАЖ ХАБУ” ПЛАНУЮТЬ

Виготовити 132 захисних шоломи.
102 шоломи передадуть у 17 опорних лікарень Харківської області, визначених МОЗ, як такі, що мають приймати пацієнтів з коронавірусом.
Ще 30 шоломів ми разом передамо до Києва, Львова, Івано-Франківська, Сєвєродонецька та Чернівців – щоб медики цих міст також познайомилися з цим засобом захисту. Сподіваємося, громади й медичне керівництво знайдуть спосіб їх закуповувати та стимулювати виробництво в своїх регіонах.

Тож зібрати зараз потрібно 264 тис. грн.

Допоможіть нам! Кожні 2000 гривень можуть захистити лікаря/лікарку й допомогти йому/їй врятувати життя десятків пацієнтів, хворих на коронавірус.

Я ХОЧУ ДОПОМОГТИ. ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Переказати кошти (з призначенням “на статутні цілі”) можна на картку фонду:

4246 0010 3001 1195

або за реквізитами:

Благодійна організація

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ХАРКІВ З ТОБОЮ»

Код ЄДРПОУ 39488268

р/рах. UA67 351 533 00000 26009052241644

у ХарківГРУ ПриватБанк,

МФО 351533

https://kharkiv-with-you.org/

ЧОМУ САМЕ PAPR?

Капюшон з поліетилену повністю убезпечує лікаря, фільтр додатково очищує повітря, а вентилятор допомагає дихати й знижує температуру в шоломі до комфортної. Екран шолому не запотіває, лікар/лікарка бачить усе, що він/вона робить, а пацієнти бачать їхні обличчя.

Докладно про ці маски можна прочитати на сайті Yak.Today.

Перед тим, як переходити до масового виробництва, мейкери виготовили тестову партію і передали харківським лікарням для проходження тестів у реальних умовах роботи. Серію лабораторних тестів, рекомендованих CDC, інженери проводять у “гараж хабі”. Тестують і ступінь захисту, і реакцію матеріалів на багаторазову дезінфекцію, і зручність у використанні.

Приєднатися

Yak.today — https://yak.today/

Facebook — https://www.facebook.com/garage.hub.kharkiv/

Instagram — https://www.instagram.com/garage.hub/