1 квiтня. Гуманiтарнi хронiки

#Гуманітарніхроніки

День гумору у БФ «Харкiв з тобою» ми відзначили за старою доброю традицією тим, що вміємо робити найкраще – допомогою #нашимкотикам та мешканцям міста та області.

Ми забезпечили дві громади – Зміївську та Мерефіанську 400 наборами жіночої гігієни та 400 комплектами для дітей. Дякуємо БФ «Український Жіночий Фонд» за допомогу!

Учора до нас примчала допомога від Швеції, за що ми дуже вдячні шведського хабу!Передаємо спасибі вільнюським школам за допомогу! Ваша підтримка та допомога приходить не лише до Харкова, а й розходиться по всій Україні.

Ми отримали важливі посилки, які сьогодні поїдуть до наших захисників та захисниць.

Також ми отримали велику кількість генераторів, які вже всі розписані та сьогодні поїдуть у свої пункти призначення.

До нас поспішають ще десять генераторів від наших партнерів, які допоможуть забезпечувати необхідними теплом і електроенергією наших хлопчиків і дівчаток.

Ще ми встигли відвантажити для волонтерів для передачі мешканцям району Горизонту продукти харчування, товари гігієни та ковдри для мешканців, що залишилися там. На сьогоднішній день це один із найнебезпечніших для життя районів.

Також з нашою допомогою було доставлено портативний рентген-апарат до обласної лікарні Харкова.

Цей день пройшов з усмішками, сміхом та радістю, і не тому, що це був день гумору, а тому що ми віримо та знаємо, що до нашої перемоги залишилося зовсім трохи!

Якщо ви хочете допомогти, але не знаєте, як це зробити, то на нашому сайті ви можете ознайомитися з необхідною інформацією:https://kharkiv-with-you.org/prosymo-pidtrymky/

We celebrated the Humor Day at the Kharkiv with You Charitable Foundation in good old tradition by doing our best to help our cats and residents of the city and region.We provided two communities – Zmiivska and Merefianska with 400 sets of female hygiene and 400 sets for children.

Thank you to the Ukrainian Women’s Foundation Charitable Fund for your help!Yesterday we received help from Sweden, for which we are very grateful to the Swedish hub!Thanks to Vilnius schools for their help! Your support and help comes not only to Kharkiv, but also throughout Ukraine.

We have received important parcels that will go to our defenders today.We also received a large number of generators, all of which have already been painted and will go to their destinations today.

Ten more generators from our partners are rushing to us to help provide the necessary heat and electricity to our boys and girls.

We also managed to ship food, hygiene products and blankets for the remaining residents to the Horizon volunteers. Today it is one of the most dangerous areas for life.

Also, with our help, a portable X-ray machine was delivered to the Kharkiv Regional Hospital.

This day passed with smiles, laughter and joy, and not because it was a day of humor, but because we believe and know that there is very little left before our victory!

If you want to help, but do not know how to do it, then on our site you can find the necessary information:https://kharkiv-with-you.org/prosymo-pidtrymky/

Иван ЮрченкоTamara Zavodnik,Наталия Яковлева,Андрій Шейнін,Анжела Денисенко,Олена Шержукова,Elena Rofe,Виктория Милютина,Ivanna Skyba-Yakubova,Олександр Гончаров,Iryna Beketova

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.