18.08.2015 – “Українки у бізнесі”. Анонс

unnamed(3)

Форум жіночого підприємництва
«Українки у Бізнесі: власна справа — розвиток та успіх»

«Українкам з восьми областей розкажуть про нові можливості для бізнесу»

17 – 18 вересня в Харкові відбудеться практичний Форум для жінок-підприємниць «Українки в бізнесі: власна справа – розвиток та успіх». Даний Форум стане вже п’ятим в цьому форматі. Головна мета заходу – всебічний розвиток жіночого підприємництва в Україні, пошук нових шляхів і можливостей.

Підтримка та розвиток жіночої підприємницької діяльності – це одна зі складових ефективного росту економіки та запорука вирішення широкого кола соціальних і економічних задач в Україні.

     У непросте сьогодення для жінок в бізнесі відкриваються нові перспективи і можливості, саме тому одним з головних завдань Форуму є навчити як ці можливості використовувати на повну силу. На учасниць чекає дванадцять актуальних та сучасних майстер-класів від кращих тренерів України, які покликані дати знання та практичні навички щодо виходу на європейські ринки, міжнародного маркетингу, відкриття та реалізації стартапів, отримання грантової і донорської допомоги та інших актуальних питань підприємницької діяльності. Бізнес-форум орієнтований на жінок з досвідом підприємницької діяльності від 0 до 3 років і його завдання – дати активний і якісний старт до розвитку власного бізнесу. Протягом Форуму відбудуться зустрічі учасниць з представниками влади, бізнес-кіл та однодумницями.

     Організаторами заходу виступають благодійний фонд «Харків з тобою» і маркетингове бюро «Monya Gets» спільно з соціальною мережею для жінок-підприємниць “Українки в бізнесі”, Українським жіночим фондом та консалтинговим агентством «Ведіс». Подія відбудеться за підтримки посольства США в Україні.

У Форумі візьмуть участь жінки-підприємці з Харківської, Чернігівської, Полтавської, Сумської, Кіровоградської, Дніпропетровської областей, а також переселенці зі звільнених територій Донецької та Луганської областей.

Серед почесних гостей та доповідачів Форуму: Юлія Клименко, Заступник міністра економіки України, Тетяна Гавриш, ЮФ ILF, Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина в Харкові, Наталія Виноградська, Директорка програми «IT-кластер», Денис Ткачов, Голова Департаменту з підвищення конкурентоспроможності ХОДА, Оксана Шахова, Керівник Харківського відділення Райффайзен банк Аваль, Олена Решетняк, Голова правління «Агенції змін «Перспектива», Наталія Яковлева, агенція «Експерт-Плюс» Марія Котвіцька, Директор та співвласник міжнародної агенції «AGV – Aftermarket Global Vision», автор проекту бізнес-платформи для жінок www.ukrainky.biz, Тетяна Герасимова, Власник консалтингового агентства з фінансових питань «Ведіс», Олеся Бондар, Директор БФ «Український жіночий фонд», представники Посольства США в Україні.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації та конкурсного відбору анкет.

Учасницям з регіонів організатори компенсують вартість проїзду (за умови надання дублікату проїзних документів) та проживання.

Для участі у Форумі необхідно заповнити анкету з 17 по 31 серпня 2015 .

Всі анкети будуть розглянуті, а відібрані учасниці отримають офіційне запрошення на електронну пошту після 4 вересня.

Cторінка ВКонтакті: https://vk.com/event100324508
Facebook: https://www.facebook.com/events/1619947084942108/

Контактна особа з питань програми, реєстрації, умов участі: Марія Платонова.

Тел: 099-660-44-80 (10:00 – 17:00)