Мобільна школа життєстійкості: перший весняний виїзд 08.04.2025

🤗❤️ Ми з нетерпінням чекали на весняне потепління, щоб розпочати новий цикл проєкту “Мобільна школа життєстійкості”. Адже знаємо, що кожен її виїзд дарує діточкам з прифронтової Харківщини таку необхідну зараз психологічну підтримку. А головне, можливість поринути у справжній світ звичайного дитнства.

🫂🇺🇦 Новий цикл проєкту також проходить на деокупованих територіях Харківської області – в Чугуївському та Шевченківському районах. І ми вже встигли провести п’ять виїздів! В нашому маршруті з’явилися нові села. А ще ті, які ми давно не відвідували, бо не було дозволу від голов ОТГ через небезпеку.

Читати далі