22 квітня /April 22 Гуманiтарнi хронiки

#Гуманiтарнiхронiки

Вчора ми, як і завжди, допомагали нашому мiсту! Ми на відділення швидкої допомоги відвезли ласощі для підтримки наших рятівників!

А ще вчора ми передали вантаж від вже відомих вам друзiв Благодійний фонд «Крила надії» для лікарні в Первомайську. Від себе теж доповнили вантаж та привезли ліки, памперси та дитяче харчування. Сподіваємося, що наші дітки будуть щасливі, здорові та виростуть такими ж сильними, сміливими та добрими як #нашікотики!

На нашому офіційному сайті ви можете знайти інформацію про те, як надати допомогу мирним жителям та нашим захисникам та захисникам:

https://kharkiv-with-you.org/prosymo-pidtrymky/

Yesterday we, as always, helped our citizens. We took sweets to the emergency department to support our rescuers!And yesterday we handed over a cargo from our friendly charitable foundation «Wings of Hope», already known to you, for the hospital in Pervomaisk. We also supplemented the cargo and brought medicines, diapers and baby food. We hope our children will be happy and healthy and grow up as strong, brave, and kind as our cats!

On our official website you can find information on how to assist civilians and our defenders and defenders:

https://kharkiv-with-you.org/prosymo-pidtrymky/

Ivanna Skyba-Yakubova,Тамара Заводник,Андрей Полишоп,Виктория Милютина,Анжела Денисенко,Ребека Бека,Iryna Beketova,Иван Юрченко,Олександр Гончаров,Олена Шержукова

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.