4 травня. Гуманітарні хроніки.

#Гуманiтарнiхронiки

Друзі, привіт!

БФ “Харків з тобою” хоче поділитися з вами своїм фотоальбомом, який ми будемо з посмішкою, але й сумом переглядатимемо після перемоги та розповідатимемо про події своїм дітям.

1. На цьому фото задоволений лікар екстреної допомоги з 5 транспортними апаратами штучного дихання.

2. Тут у нас втомлені, але радісні волонтери із обласної лікарні. А радісні вони тому, що ми їм привезли витратний матеріал для операційних (халати та рукавички).

3. А це ми привезли подарунки до обласної дитячої лікарні на Озерянській!

Дякуємо всім за підтримку та допомогу! Щодня ми потроху наближаємось до перемоги! І з кожним вашим грошовим переказом ми відвозимо мешканцям міста Харкова різні необхідні та корисні товари!Інформацію з реквізитами для надання допомоги можна знайти нижче на нашому сайті:

https://kharkiv-with-you.org/prosymo-pidtrymky/

Hello, friends!

Charitable Foundation “Kharkiv with you” wants to share with you its photo album, which we will look at with a smile, but also with sadness after the victory and tell about the events to our children.

1. In this photo, an emergency doctor with 5 transport artificial respiration apparatus is satisfied.

2. Here we have tired but happy volunteers from the regional hospital. And they are happy because we brought them consumables for operating rooms (gowns and gloves).

3. And we brought gifts to the regional children’s hospital on Ozeryanskaya!

Thank you all for your support and help! Every day we are getting closer to victory! And with each of your remittances, we deliver various necessary and useful goods to the residents of Kharkiv!

Information with details for assistance can be found below on our website:

https://kharkiv-with-you.org/prosymo-pidtrymky/

Андрей Полишоп,Тамара Заводник,Ivanna Skyba-Yakubova,Виктория Милютина,Анжела Денисенко,Ребека Бека,Iryna Beketova,Иван Юрченко,Олена Шержукова,

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.