Слобожанський край про проєкт “Лікарняні бібліотеки”

Про наш проєкт написала газета “Слобожанський край.
https://www.slk.kh.ua/news/suspilstvo/u-likarnyax-na-xarkivshchini-zyavilisya-biblioteki.html

У Мереф’янській та Первомайській районних лікарнях установили міні-бібліотеки, якими безкоштовно можуть користуватися пацієнти.

Близько 400 книжок тепер доступні для читання пацієнтам загального терапевтичного відділення Первомайської центральної районної лікарні. Це четвертий медичний заклад, якому надав допомогу Благодійний фонд “Харків з тобою” в рамках проєкту “Лікарняні бібліотеки”.

Ініціатором проєкту “Лікарняні бібліотеки” стала засновниця БФ “Харків з тобою” Наталія Яковлева, яка восени 2019 року лікувалася в Харківському онкологічному центрі від раку.

Розповідає Наталія Яковлева:

– На вдячність лікарям за моє вилікування, медичній науці, що вона росте і розвивається, ми організували проєкт “Лікарняні бібліотеки”. У кожній лікарні, до якої ми достукаємося та доїдемо, буде обладнана міні-бібліотека для пацієнтів. Так пацієнти зможуть відволіктися, зайнятися собою, почитати щось позитивне, надихаюче до змін,

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована у 2013 році. Основна місія програми – поліпшення життя людей шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем. Переможцями конкурсу з 2013 по 2019 рік стали 21 соціальний проєкт для громад Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

«Байєр» – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією.