22 липня 2020р. урядом було прийнято рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня задля уникнення досягнення піків захворювань і перевантаження системи охорони здоров’я.
Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними. Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених регіонах.
Детальніше з протиепідеміологічними заходами можна ознайомитися на фото.

Є питання? Дзвоніть на гарячу лінію 0-800-31-80-31 або заходьте на сайт https://StopCovid19.kh.ua
Гаряча лінія нашого проекту визнана надійним джерелом інформації!!!
На гарячій лінії “Центр допомоги STOP COVID-19. Харківська область” працюють оператори з інвалідністю. Вони на зв’язку з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 21-00.
Якщо Ви бажаєте підтримати їхню працю – натисніть на посилання та зробіть правильні кроки!
https://privatbank.ua/sendmoney?payment=a590f4adc6
Проект “STOP COVID-19. Харківська область” здійснюється БО БФ “Харків з тобою” за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи “Людяність і взаємодопомога”.
#STOP_COVID19, #Людяність_І_Взаємодопомога #Надійно #Відповідально