Благодійний Фонд “Харків з тобою” вже готується до ВЕРТЕП-ФЕСТ 2022. А ви?

Друзі, ми вже довго готуємось до Вертеп-Фесту 2022. Цей фестиваль буде не таким, як завжди та не таким, як минулого року. Вертеп-Фест 2022 ми бачимо в двох частинах – фестиваль в інтернеті та фестиваль в Харкові.

Цього року на вас чекає цікава програма:

  • Колядки та вертепи зі всієї України;
  • Театралізовані виступи;
  • Майстер-класи та різдвяна майстерня;
  • Новорічна кухня;
  • Новорічні традиції різних народів світу;
  • Виставка малюнків;
  • On-Line трансляції;
  • Єднаємо всіх на платформі vertepfest.com та на нашому каналі Youtube.

Пригадаймо, як це було милого року. Пропонуємо послухати калядки наших учасників.

Повна історія наших фестивалів тут.

Більше інформації ви можете знайти на нашому спеціалізованому сайті – ВЕРТЕП-ФЕСТ

Історія Вертеп-Фесту

Вертеп-Фест  був започаткований у 2017 році, коли за ініціативою харківських пластунів Благодійний фонд “Харків з тобою” вперше організував проведення Всеукраїнського фестивалю вертепів напередодні Старого Нового року в Харкові. На протязі ось вже трьох років дводенне дійство традиційних і сучасних вертепів Вертеп-фест збирає близько 700 учасників з усіх куточків України – представників вертепних театрів, колядників, фольклорно-театральних колективів, аматорських об’єднань. Вже традиційно організатори фестивалю хочуть показати різноманітність звичаїв різних регіонів України, вертепних костюмів, тощо. Вони вітають будь-який формат вистав та чекають на вертепи традиційні й сучасні, дитячі й дорослі, музичні і драматичні. Також  запрошуються до участі колективи, які не грають власне вертепи, але мають хорову програму колядок.

Ми відразу вирішили, що свято має торкнутися кожного і що особливо воно потрібно у військовому шпиталі та дитячих лікарнях. Ми поставили собі за мету максимально охопити все місто і тому виступи проходили в популярних місцях відпочинку, Південному вокзалі та торгово-розважальних центрах, багато з яких знаходяться не в центрі міста, а в спальних районах — там, де у вихідні буває багато харків’ян.

Вертеп-Фест 2017 зібрав 20 колективів та 645 учасників з усіх куточків України – представників вертепних театрів, колядників, фольклорно-театральних колективів, аматорських об’єднань та тисячі глядачів, що поринули в цю святкову феєрію на різноманітних локаціях Харкова. В акції “Нова радість стала” першого року прийняли участь 3 міста України, мешканці яких одночасно заспівали однойменну колядку.

ІІІ Всеукраїнський фестиваль вертепів “Вертеп-фест 2019”, що проходив у Харкові 12 і 13 січня, зібрав більше 1000 учасників з близько 100 аматорських та професійних творчих колективів, включаючи учасників обласного календарного фестивалю “Святовид”. 

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.