Друзi, щодня ви переводите гривні, долари, євро, злоті та інші валюти на рахунок нашої організації. /Friends, every day you transfer hryvnias, dollars, euros, zlotys, and other currencies to the account of our organization.

Ці кошти ми витрачаємо на потреби підрозділів ЗСУ, НГУ, ДПСУ, ТРО.

Ви надсилаєте гроші з позначкою на потреби цивільних, але часто забуваєте, що насамперед пiдтримка потрібна нашим захисникам. І їм також як ніколи потрібна і ваша, і наша допомога.

Від себе ми гарантуємо, що доставимо все необхідне в найгарячіші точки! Аби наші захисники і захисниці нічого не потребували. Пам’ятайте, що від їхнього здоров’я та життів залежать тепер наші життя. Вони сміливо готові дивитися в обличчя ворога і до останнього подиху захищати рідне місто.

Тому заради них ми просимо вашої допомоги. У цьому посту ви зможете знайти потрібні реквізити:

https://www.facebook.com/476822815794277/posts/2702855859857617/?d=n

Дякуємо. Слава Україні!

We spend these funds on the needs of the units of the SSU, NGU, DPSU, and to.

You send money marked for the needs of civilians, but you often forget that our defenders need help first. And they need your help and ours as never before.

We guarantee that we will deliver everything you need to the hottest spots! That our defenders didn’t need anything. Remember that our lives now depend on their health and lives. They are boldly ready to face the enemy and defend their hometown to the last breath.

Therefore, for their sake, we ask for your help. In this post you can find the necessary details:

https://www.facebook.com/476822815794277/posts/2702855859857617/?d=n

Thank you. Glory to Ukraine!

Ребека Бека,Андрей Полишоп,Виктория Милютина,Тамара Заводник,Анжела Денисенко,Iryna Beketova,Иван Юрченко,Олена Шержукова,Олександр Гончаров

#HelpArmy 

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.