Хай лунає Україною добра звістка – “Нова радість стала!”

14 січня о 14:00 в Центральному парку ім. Горького – кличемо всіх разом співати разом колядку “Нова радість стала”!

 

Нова радість стала, яка не бувала,

Над вертепом звізда ясна на весь світ засіяла.

 

Рік йде за роком, сторіччя за сторіччям, а ця звістка завжди очікувана і завжди несе із собою справжнє свято – свято Різдва Христова.

В сучасному житті не вистачає по-справжньому позитивних, світлих новин. Тож, давайте разом поширювати цю саму щиру і світлу звістку про народження Сина Божого. І забудьте цими днями, якої ви віри або атеїстичних поглядів – просто, прийміть до свого серця світло та радість життя, привітайте один одного та приєднайтеся до всеукраїнської акції – співу колядки “Нова радість стала”. Хай лунає Україною пісня, що об’єднує в радості та є молитвою про щастя нашій славній Україні.

В січні 2017 року вперше над країною одночасно в трьох містах – Харкові, Львові та Краматорську, – пролунала ця різдвяна пісня.

А вже сьогодні до нас готові приєднатися Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Кам’янець-Подільский, а за домогою УАЛ – Краматорськ, Слов’янськ, Святогірськ, Покровськ, Бахмут, Константинівка. Миколаївка!

Тож, запрошуємо всі фестивалі, що проходять цими днями, колядні колективи, вертепні, взяти участь цього року у всеукраїнській акції, та вийти на площі своїх міст 14 січня о 14 годині, щоб всім разом заспівати “Нова радість стала”!

Будь ласка, проінформуйте до вечора 12 січня ініціатора акції – БО “Благодійний фонд “Харків з тобою” – про свою участь за телефонами +380976307376, +380668239992 або на електронну пошту kharkiv_wu@ukr.net

Христос народився! Славимо його!

 

Нова радість стала, яка не бувала,

Над вертепом звізда ясна на весь світ засіяла.

Де Христос родився, з Діви воплотився,

Як чоловік пеленами убого оповився.

Пастушки з ягнятком перед тим дитятком

На колінця припадають, Царя-Бога вихваляють.

Ой Ти, Царю, Царю, Небесний Владарю,

Даруй літа щасливії сего дому господарю.

Сего дому господарю і сій господині,

Даруй літа щасливії нашій славній Україні.