Наш улюблений ХНАТОБ знову з нами!

Ура! У нас тепер дві центральних локації!

Як і минулого року, з нами гостинний і святковий Харківський національний академичний театр опери та балету ім. М. Лисенка!

Чекаємо на новій локації о 14:00 і до самого вечора!

Два концерти одночасно будуть вітати харків’ян та гостей міста, всіх учасників фестивалю “Вертеп-фест 2018”.

Тож, робить собі нотатки – основні події «Вертеп-Фесту»:

13 січня

12:00 – початок параду вертепів, що буде крокувати з майдану Конституції до майдану Свободи,

13:00 – урочисте відкриття фестивалю на майдані Свободи

13:15 – 15:00 – святковий концерт на майдані Свободи

14:00 – 18:00 концерт на сходах поряд із ХНАТОБ ім. Лисенка

Після концерту гурти, як і належить колядувальникам та вертепувальникам,  роз’їдуться по всьому місту.

14 січня

10:00 – 13:00 – в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) будуть проведені круглі столи і майстер-класи

14 січня в Центральному парку ім. М.Горького

13:30 – зустріч всіх учасників “Вертеп-Фесту”, початок концерту

14:00 – співаємо разом з усією Україною колядку «Нова радість стала». Святковий концерт триватимете в парку до самого вечора, а вертепувальники знов гулятимуть містом, а також провідають бійців в військовому шпиталі, дітлахів – в дитячих будинках та лікарнях.

Організаторами фестивалю є БО «Благодійний фонд «Харків з тобою», Харківська ОДА, АКЦентр (ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі»), а партнерами вже зараз виступають УАЛ, Харківська Станиця НСОУ “Пласт”, ГО «Астерикс», КУ “Харківський обласний центр молоді”, КЗ “Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва”, КП «ЦПКтаВ ім. М.Горького», ХНАТОБ ім. М. Лисенка; наші інформаційні партнери – PR-аґенція “Bagels&Letters”.  І ми чекаємо, що до нас приєднаються не тільки нові колективи, але і нові партнери.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії

Тож свято чекає на всіх! Слідкуйте за новинами та детальною програмою фестивалю на сайті фестивалю http://vertep.perlynyfest.info/ .