Незвичайний вантаж

✨✨✨ Про волонтерів ходять легенди, що вони можуть дістати навіть око дракона та перо жар-птиці, якщо буде потрібно. Ми, звичайно, не чарівники, але іноді доводиться виконувати неймовірні запити.

Так на початку квітня до нас звернулася українська легкоатлетка зі стрибків із жердиною Марина Кіліпко. У 2021 році вона посіла 5-е місце на Олімпіаді в Токіо, а початок війни застав її в Європі. Для того, щоб продовжити тренування та гідно захищати спортивну честь своєї країни, дівчині потрібні були жердини, які залишились у Харкові. Тож вона й звернулася до нас, бо в нашому Фонді є легкоатлетка, багаторазова Чемпіонка України з багатоборства Iryna Beketova.

А тепер уявіть, що потрібно переправити через країну, охоплену війною, не просто палиці, а тендітне та дуже дороге спортивне обладнання завдовжки 4.5 метри. Жердини вимагають вкрай дбайливого поводження, адже стають непридатними за найменшої неправильної деформації. Наша команда впоралася і з цим викликом!

Спочатку цінний вантаж дістався Львова на даху нашого бусика, який їхав за гуманітаркою. Потім, завдяки клопотам Женя Дисс, яка займалася евакуацією людей зі Сходу України, було знайдено автобус з вантажним відсіком потрібних габаритів. У ньому жердини були переправлені через кордон до евакуаційного центру в Польщі – Fundacja PCP. Його команда прийняла естафету і дбайливо, з повною відповідальністю розмістила у себе незвичайних “гостей” з Харкова до приїзду тренера Марини.

Так жердини зустрілися зі своєю щасливою володаркою. А наша команда вкотре переконалася, що добрі справи завжди трохи чаклунство, яке виникає завдяки небайдужим людям. ❤️

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.