Регистрация на MusicCamp завершилась!

He28N_NUQEQ

Друзі! Вчора завершилася реєстрація учасників Music Camp Kharkiv — у музикальному таборі хочуть брати участь 342 дитини. Ми дуже раді такій кількості заявок і нам дуже хотілося б, щоб усі діти змогли відвідувати табір. Тому ще раз нагадаємо, і це дуже важливо — для участі у Music Camp Kharkiv батьки повинні надати до цієї п’ятниці, 18 березня (включно): 1) копію свідоцтва про народження; 2) заяву від батьків. Лише за наявності у нас цих документів можлива участь дитини у музикальному таборі. Скан-копії документів можна відправити на music.camp.kh@gmail.com або принести документи за адресою: ул. Дмитрівська. 25.

Усім учасникам ми додатково повідомимо про початок занять. Але й зараз вже можемо нагадати, що на учнів чекають 2 квітня о 10:00, у ХНУРЕ (ст. м. “Наукова”, пр. Науки, 14).

Щодо турбуючого всіх (і нас також) питання весняних канікул — ми інформували про ситуацію, що склалася, Департаменти освіти Харківської міськради і ХОДА. І в Департаменті нас запевнили, що питання з пропуском занять може бути вирішено директором кожної конкретної школи окремо. Ми готові надіслати офіційні листи директорам шкіл з проханням дозволити пропустити заняття в школі для участі в таборі, якщо це потрібно дітям або батькам. Всім учням, що відвідали всі заняття табору, ми видамо сертифікати про проходження навчання в таборі Music Camp Kharkiv.

Серед 342 зареєстрованих для участі у таборі — діти харків’ян і ВПО, діти ветеранів АТО і діти з многодітних сімей, представники національних меншин мультикультурного Харкова, всі вони і кожен окремо — скарб нашого міста, і талант кожного потрібен у Music Camp Kharkiv. Яку дивовижну музику вони нам подарують, дізнаємось вже за 3 тижні.