Стежка надії – проєкт БФ “Харків з тобою”

Бачити посмішки на обличчах діточок, що пережили жахіття війни – найцінніша винагорода. 💙💛

#СтежкаНадії – це унікальний проект БФ “Харків з тобою”, в якому ми об’єднали зусилля багатьох дорослих заради наших українських дітей. Адже врятувати їх – дорівнює врятувати майбутнє нації.

Стежка надії” стала спасінням для багатьох діточок не лише з важкими долями, усиновлених, а й з важкими діагнозами, яким неможливо допомогти в Україні за часів широкомасштабного вторгнення.

Висловлюємо велику вдячність Міжнародний фонд “Відродження”, який за фінансової підтримки гуманітарної організації CARE Deutschland e.V. підтримав наш проект в рамках програми «Гуманітарна солідарність». Завдяки цьому ми змогли вивезти діточок з Ізюму, Сєвєродонецька, Кремінної та Рубіжного, Харкова, Херсону, Маріуполя та Ірпеня на лікування і відпочинок до Польщі, Болгарії, Італії, Франції.

Складно переоцінити ту кількість енергії, часу та душевних сил, які вкладає в “Стежку надії” представниця нашого Фонду, менеджерка проекту, співзасновниця БФ “Харків з тобою” Олена Шержукова. Завдяки її зусиллям було налагоджено партнерство з представниками провідних медичних установ Європи, які прийняли українських дітей з тяжкими захворюваннями.

Стежка надії” – це ще й сотні кроків надійної команди однодумців, які збирають на місцях пакети необхідних документів, формують списки та транспортують дітей до Львова. Причому, ми робимо це за всіма правилами: малечу супроводжує кухар, який готує спеціалізоване харчування, медичні сестри, перекладач.

Проект діє за підтримки Посольства України в Італії, міжнародних фондів Nova Ukraine (США), One Ukraine та під особистим контролем Народної Депутатки України, голови делегації України в Раді Європи Maria Mezentseva.

Від щирого серця дякуємо всім друзям та партнерам “Стежки надії”! Ми разом – велика сила Добра, що обов’язково переможе та поверне нашим дітям мирну квітучу Україну.💙♥️💛

Ребека Бека Олена Шержукова Тамара Заводник Iryna Beketova Андрей Полишоп, Наталия Яковлева

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.