Свято для родин загиблих в АТО / ООС

22 грудня 2021р. Благодійний Фонд “Харків з тобою” разом з ГО “ВІРНЕ СЕРЦЕ” та Управлінням внутрішньої політики Департаменту масових комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Харківської обласної державної адміністрації провів захід – “ФОРМУЛА ЗМІН” – семінар-тренінг для сімей загиблих воїнів АТО, ООС.

Завдяки нашим друзям – ТРЦ “Французький бульвар” та особисто Роберту Мкртчяну, діти Героїв отримали незабутні враження від країни Франсільванії, ролердрому, катку та батутного клубу. А ще отримали подарунки від Сільпо, Міністерства ветеранів, Благодійного Фонду “Сімпл Хелп” (Іван Юрченко) та Видавництва “РАНОК”, а також скоштували смачний обід від MacDonalds, фуршет від кафе “Смачна зустріч” та смаколики від Харківського завода Продтовари.

Для дорослих ми підготували насичений семінар-тренінг “ФОРМУЛА ЗМІН”, який провели професійні психологи та тренери, а також сеанс арт-терапії. По закінченню яких проведено анкетування родин загиблих воїнів АТО/ООС по замовленню Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

Національна скаутська організація “ПЛАСТ” провела церемонію передачі Віфлеємського вогню миру.

Свято закінчилося врученням подарунків від Святого Миколая, яких вистачило на всіх!

Партнерами зустрічі виступили волонтерська група HELP ARMY, волонтерська організація “СХІД І ЗАХІД РАЗОМ” , Благодійний Фонд “Сімпл Хелп”, ГО “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ РІДНИХ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ТА ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ”, Міністерство ветеранів України, Національна скаутська організація “ПЛАСТ”, Управління у справах ветеранів Харківської ОДА, Українська академія лідерства.

Дякуємо за гарні фото Галина Жучкова!

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.