Вільні місця на психологічну реабілітаію дітей

‼️ Маємо 17 вільних місць, на виїзд 4.07 в Польщу на лікування та відпочинок для дітей з мамами, переміщених з зон бойових дій: Харківська, Луганська, Донецька, Киівська області.

✅ ЩО? Програма психологічної та/або фізичної реабілітації в Польщі в рамках нашого проєкту #СтежкаНадії:

  • Безкоштовне перебування;
  • Безкоштовне харчування;
  • Безкоштовний доізд (зі Львова 🇺🇦);
  • Оформлення документів тимчасового прихистку на території Польщі.

✅ ДЕ? Поблизу Ґданська у 4-зірковому приватному пансіонаті SPA Mezovo.

Реєстрація за посиланням.

🫶 Раді повідомити, що за чотири місяці існування “Стежки Надії” невплинно росте не тільки коло наших друзів та благодійників, а й постійно розширюється Географія Проєкту!

Зокрема, нашими сумісними зусиллями з березня 2022 року маємо такі досягнення:

🔹30 родин отримали прихисток і лікування для дітей (в тому числі з розладами аутичного спектру) у Франції;

🔸255 дітей з багатодітних родин, всиновлених, під опікою, з відставанням в розвитку — у Польщі;

🔹165 діточок з сімей наших воїнів-захисників — у Болгарії;

🔸110 діточок з Будинків дитини сімейного типу — в АнгліЇ;

🔹120 діточок, що потребують окремої психологічної корекції — в Австрії;

🔸80 важкохворих діточок з генетичними та органними пожиттєвими порушеннями — в Італії.

👌 Проєкт здійснюється під контролем народної депутатки ВР Maria Mezentseva, голови Постійноі делегації України в Парламениі Асамблеї Ради Європи.П

💙🤝💛 Вдячні за допомогу та підтримку всім небайдужим людям та нашим доброчинцям, що долучаються до #СтежкиНадіі — з усіх країн світу.

Дякуємо Christian Verron Nova Ukraine, Наталия Яковлева, благодійний фонд в Італії Amici Per la Pelle, діаспорам Українці в Римі (Ucraini a Roma),

Associazione Italia-Ucraina (Bologna) Асоціація Італія-Україна (Болонія) та особисто пані Liubov Sandulovychза теплий прийом в Італії. А також постійним партнерам Проєкту: One Ukraine та особисто Илья Надененко, ГО “Чарівні діти” та особисто Светлані Яковенко і Юрію Яковенко.

🎼 Підкреслюємо вагому участь в Проєкті #СтежкаНадії музикантів та артистів, які дають благодійні концерти для привернення уваги в різних країнах. Так низку благодійних концертів в Італії провів МузБат Help Army. Kharkiv, у складі Иван Ганзера, Співачка NELYA, Олександр Кварта з юнацьким колективом Mafia Dance Family.

💙🤝💛Раді повідомити Вас, що до донорів проекту #СтежкаНадії приєднався і Фонд Support Kharkiv Foundation. Нещодавно його відкрила у Великій Британії відома піаністка Genia Chudinovich — спадкоємиця піаніста Горовиця (Horowitz).

🫂 З 25 травня Проєкт #СтежкаНадії реалізовується за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та CARE Deutschland e.V. в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.