Взаємодія: Семінар №1

Благодійний Фонд “Харків з тобою” має великий позитивний досвід організації та проведення масових заходів для просування культурних цінностей. Це фестивалі циклу “Перлини Слобожанщини”.

Всі фестивалі були організовані у співпраці з нашими партнерами: волонтерами, громадянськими активістами, співробітниками музеї та вишів (Харківської державної академії культури, ХНУ ім. Каразіна, НТУ «ХПІ» та інші), представниками бізнесу та місцевої влади.

Ми прагнемо процвітання нашої області та вирішили поділитися нашим досвідом співпраці для поширення фестивального руху Харківщиною та розвитку місцевих громад за рахунок збільшення потоку туристів та гостей.

Нашу задумку під назвою “Взаємодія НДО, представників культурного сектору та місцевої влади – запорука сталого розвитку громад Харківської області” виграв мінігрант проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Результатом цього стало можливим проведення низки семінарів та випуск брошури.

22 листопада 2017 р. в актовому залі Держпрому за підтримки Управління культури і туризму ХОДА та Департаменту підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА відбувся перший семінар для працівників відділів культури РДА та об’єднаних громад Харківської області.

Експертами-докладчиками виступили Олена Жукова (завідувач кафедри музеєзнавства та пам’яткознавства Харківської державної академії культури) та Олена Рофе-Бекетова (керівник культурних програм БФ “Харків з тобою”). З вітальним словом виступили Олег Яцина (начальник Управління культури і туризму ХОДА) та Тетяна Заярна (головний спеціаліст Відділу координації міжнародної технічної допомоги та співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА).

Ця публікація була підготовлена в рамках конкурсу міні-грантів проекту “Київський діалог” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю БО “Благодійний Фонд “Харків з тобою” і жодним чином не відображає точку зору проекту “Київський діалог”.