Чергова допомога пожежним Харківської області

🚒 4 червня 2022 р. ГО “ДОСВІД ЄС” за сприянням Благодійного фонду „Харків з тобою“ офіційно було передано до Харківського гарнізону ДСНС 110 пожежних рукавів різного діаметру.

🇺🇦 Робимо спільну справу заради перемоги й процвітання рідної України!

Разом переможемо!

Новина від Головного управління ДСНС в Харківської області:

За постійної підтримки волонтерського руху Харківщини матеріально-технічне забезпечення підрозділів Харківського гарнізону ДСНС постійно поповнюється аварійно-рятувальним обладнанням, технікою, паливом, продовольством, тощо.

Сьогодні, 4 червня за дорученням керівника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, а також за сприяння Громадської організації „Досвід ЕС“ та Благодійного фонду „Харків з тобою“ офіційно було передано до Харківського гарнізону ДСНС 110 пожежних рукавів різного діаметру.

Перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Харківській області Сергій Чабань висловив слова вдячності представникам громадської організації та фонду за безкорисну підтримку Харківського гарнізону ДСНС. Зауважив, що дані пожежні рукави відразу будуть передані до бойових підрозділів харківської служби порятунку.

Дякуємо всім небайдужим за розуміння та підтримку харківських рятувальників.

https://www.facebook.com/MNSKHARKIV/posts/pfbid02sM2J6MM8vA55QvjFBvuBpYzPMZhWFuL1EaRea4Q5jVDBpNdJ6bL189muR7UWnefml

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.