Думи мої думи… Андрій Шейнін про волонтерство та відповідальність

“У чому вимірюється волонтерська допомога? У машинах, актах, тоннах, кубічних метрах? Як визначити: чи допоміг я сьогодні людям, чи ні? Спрацювала сьогодні наша команда нормально, чи ми зробили мало?

Так, завантажили ми сьогодні кілька машин – начебто небагато, сім актів, а вчора було двадцять… Але, з іншого боку, поїхала повна машина до громади, яку нещодавно звільнили. Приїхала вже вдруге за три дні та повезла сьогодні більше тонни вантажу. Там були і солодощі для дітлахів, і дитяче харчування для малюків, тушонка, крупи, молоко та багато інших продуктів.

А ще, приїхав на маленькому джипіку друже Дмитро Брук, щоб узяти лише супів швидкого приготування для хлопців, які там, де неможливо щодня довозити їжу. А вдалося компактно набити машину всяким корисним, навіть маскувальна сітка влізла. І джипік поїхав майже на пузі…

Приходить ніч, комендантська година. Всі волонтери вже вдома, бійці на позиціях, ми на складі. І ти думаєш: наче день минув недаремно, щось добре зробили. Але чи зробили все, що могли??? А потім… потім голова торкається подушки і ти просто вирубуєшся для того, щоб наступного ранку знову вантажити-сортувати-вантажити…”.

Андрій Шейнін ( Andrew Polysh) – волонтер, співзасновник Благодійного фонду “Харків з тобою”.

Elena Rofe Olena Sherzhukova Tamara Zavodnik Iryna Beketova

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.