Ми з Харкова! Місто-Залізобетон

🦹‍♂️ Наше Місто-Залізобетон тримається не в останню чергу й завдяки харків’янам, які потужно волонтерять. Та коли багато допомагаєш іншим, не завжди вчасно помічаєш, як сідає внутрішня “батарейка”. Це одна з найактуальніших проблем, з якою ми зараз стикаємося: волонтери часто не хочуть або не вміють подбати про себе.

✊Та без волонтерства створити сильний тил неможливо. Розуміючи це, ми розробили проект “Ми з Харкова! Місто-Залізобетон”. Його високо оцінив та профінансував Міжнародний фонд “Відродження” в рамках своєї програми підтримки волонтерських ініціатив “Тримаймо стрій”. 💙💛

Знаковою емблемою проекту став відомий серед харків’ян арт художника Patrick Cassanelli. До програми входить: медичний чек-ап, тренінги з медицини та безпеки, картки на покупку ліків та палива. Також ми намагатимемося допомогти харківським волонтерам з продуктами та з засобами гігієни.

Проект “Місто-Залізобетон” – це не лише про турботу, а й про бажання показати волонтерам, що їхня праця потрібна та важлива. Головний критерій відбору учасників – ті, хто у найважчий час був тут, у Харкові, на “першій” лінії.

📌 Відповідно до стандартів нашого донора, список волонтерських організацій, які підписали з нами Меморандум, не з’явиться у публічному доступі. Це необхідно для безпеки тих, хто допомагаючи нашій армії, створюючи міцний тил, привертає до себе прицільну увагу окупантів.

Проект “Ми з Харкова! Місто-Залізобетон” розрахований на майбутнє. Війна – це марафон, гра в довгу. Виграє або той, в кого багато ресурсів, або той, хто розумно використовує те, що має. Та головне, після Перемоги нашій державі будуть потрібні люди в ресурсі, які зможуть відновлювати країну. 🇺🇦

Ребека Бека Андрей Полишоп Тамара Заводник Iryna Beketova Олена Шержукова Наталия Яковлева

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.