О военкомовском сафари на улицах

“Підозрюю, що багато хто зараз почує це вперше: люди, які не хочуть, не можуть служити не передовій, пишуть заяву про те, що їм лячно, і їх повертають у тил, ніхто не кидає їх під танки. Це доноситься до суспільства? Ні, не доноситься, замість цього воєнкоми влаштовують сафарі на вулицях, — Leonid Maslov на сегодняшней пресс-конференции в Институте Горшенина (буду вам его транслировать иногда, пока цукерберг не выпустит из бана)

Як воювати поруч із людиною, об яку держава так витерла ноги? Те, що роблять зараз воєнкоми, хапаючи на вулицях людей, називається саботаж — вони дискредитують саме поняття військової служби і тим самим працюють на ворога.


І справа не лише в тому, що це нахабне порушення закону і прав людини, а й у тому, що ефективність такої мобілізації надзвичайно низька.

Це не лише моя думка, це думка людей, поруч із якими я служу, ми хочемо, щоб нас замінили не ті, кого схопили в трамваї, а ті, хто дійсно готовий боротися. З тих, кого схопили, погані помічники.

Ніхто не займається нормальною інформаційною кампанією, ніхто не доносить до суспільства, що служити своїй державі і отримати від рук суспільства зброю — це честь, що ніхто не кидає людей пачками в бій, що шансів померти від ДТП у людини більше, ніж загинути на передовій. Що мир і право на комфортне життя треба відвоювати і заслужити — багато ж людей насправді не так бояться служити, як бояться відмовитися від повсякденного життя споживача. Багато хто почав забувати, що померти в бою, захищаючи власну державу і власну землю, — це честь для чоловіка.

Але, ще раз, воювати на передовій мають тільки ті, хто готовий воювати.
Подивіться, 71% харків’ян негативно ставиться до мобілізації. Ми ж із Тетяною Tatyana Bednyak переконані, що це наслідок ФОРМИ, в якій вона проводиться.

Разом із тим, рівень довіри харків’ян до армії виріс до 52%. Тому не треба розказувати про ватний Харків.
18,7% харків’ян не готові допомагати армії. Я думаю, що ця цифра приблизно дорівнює цифрі мешканців із сепаратистськими настроями. Нічого страшного, головне, щоб вони не були серед активної частини населення і щоб їх не було в правоохоронних органах”.

 

— з Tatyana Bednyak та Леонідом Масловим.

песса-3

Источник

One thought on “О военкомовском сафари на улицах

Comments are closed.